Yükleniyor...

Bexplus, 100x Kaldıraçlı Kripto Para Ticareti ve Yüzde 100 Para Yatırma Bonusu Sunuyor

Önde gelen kripto para türevleri borsası Bexplus, trader'lara daha fazla kripto para kazanmalarına yardımcı olmak için %100 para yatırma bonusu promosyonu başlattı.

bexplus logo 1280x720 1

Önde gelen kripto para türevleri borsası Bexplus, trader’lara daha fazla kripto para kazanmalarına yardımcı olmak için %100 para yatırma bonusu promosyonu başlattı. Buna göre 1 Bitcoin (BTC) yatırırsanız, hesabınıza 2 BTC yatırılacaktır. Her kullanıcı, her para yatırma işlemi için 10 BTC’ye kadar para alabilir.

Bitcoin’in yüksek volatilitesi bir geri dönüş yaptı ve şu anda trader’lara kar elde etmeleri için daha fazla fırsat sunuyor. Komisyoncular tarafından sunulan fiyat dalgalanmalarından ve kaldıraçtan yararlanarak, ticaret kolayca %100 veya hatta %1.000 ROI oluşturabilir.
Yalnızca ne yaptıklarını bilen trader’ların bu getirilere tutarlı bir şekilde ulaşabileceğini belirtmek önemlidir.

Kaldıraçlı İşlem Nasıl Çalışır?

Bitcoin’de 10.000 dolardan işlem yaparken uzun bir sözleşme açmak için 1 BTC kullandığımızı varsayalım. Lütfen 100x kaldıraçla 1 BTC’nin 100 BTC değerinde bir sözleşme açabileceğini unutmayın.

Bir gün sonra Bitcoin’in fiyatı 10.500 dolara yükseldi. Kâr (10.500 dolar – 10.000 dolar)*100 BTC/10.500 dolar*%100 = 4.76 BTC olacak ve ROI %476 olacaktır.

Şimdi, Bexplus’ın % 100 bonusuyla, ilk yatırımımız 2 BTC olacak ve bu 2 BTC ile elde ettiğimiz elde ettiğimiz kâr 9,52 BTC olacak ve ROI de ikiye katlanarak %952 olacak. Kaldıraç söz konusu olduğunda, geri dönüşler olağanüstü olabileceğinden dikkatli olmak önemlidir, ancak fiyat düşerse likidasyonlar daha kolay olur.

Neden Bexplus’ı Seçmelisiniz?

Bexplus, BTC, ETH, EOS, LTC ve XRP vadeli işlem sözleşmelerinde 100x kaldıraç sunan lider bir kripto türev platformudur. Merkezi Hong Kong’da bulunan Bexplus, ABD, Japonya, Kore ve İran da dahil olmak üzere dünya çapında 100.000’den fazla trader tarafından kullanılmaktadır. KYC yok, para yatırma ücreti yok, tüccarlar 7/24 müşteri desteği dahil en özenli hizmetleri alabilirler.

Ekran Resmi 2021 02 05 14.48.26

KYC Yok

Her işlem boyunca hiçbir KYC protokolü kesinlikle uygulanmaz. Kayıt yalnızca e-posta onayı gerektirir ve yalnızca bir dakika sürer. Bexplus, ABD, Japonya, Kore ve İran dahil olmak üzere 30’dan fazla ülkeden trader’lara hizmet sunmaktadır.

10 BTC ile Demo Hesabı

Yatırımcıların kaldıraçlı ticarete daha iyi alışmalarına yardımcı olmak için Bexplus bir ticaret simülatörü başlattı. Trader’ların herhangi bir risk almadan istedikleri kadar pratik yapabilmeleri için demo hesabında 10 adet yenilenebilir BTC vardır. Ayrıca pazarı analiz etmeyi ve araç kitini demo hesabıyla kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Ekran Resmi 2021 02 05 14.48.33

7/24 Para Çekme ve Müşteri Desteği

Dilediğiniz zaman para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Mevduatlarınızı mesai saatleri içinde 30 dakika gibi kısa bir sürede geri alabilirsiniz. Bexplus’ı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, e-posta ve canlı sohbet gibi farklı kanallar aracılığıyla müşteri desteği ile iletişime geçebilirsiniz.

BTC Cüzdanı: Herhangi Bir Risk Olmaksızın %30’a Varan Yıllık Faiz

Ticarete kısa bir ara vermek istiyorsanız, Bexplus BTC cüzdanı alım satım yapmadan da kar elde etmenize yardımcı olabilir. %30’a varan APY ile, şüphesiz sektördeki en karlı oranlardan biridir. Çoğu borç verme platformu, yatırımcıların en az 1 BTC yatırmasını gerektirirken, trader’lar Bexplus’a 0,05 BTC’den başlayarak para yatırabilir.

Ekran Resmi 2021 02 05 14.48.44

Bonus ile Ne Yapabilirim?

Bonus çekilemez, ancak trader’lar bunu daha büyük pozisyonlar açmak ve daha fazla kar elde etmek için marj olarak kullanabilirler. Bonus ile elde edilen kar çekilebilir. Ayrıca, daha büyük bir marj ile trader’ların pozisyonlarının, büyük fiyat dalgalanmaları olduğunda tasfiye edilmesi daha az olasıdır.

Ucuz Bitcoin satın alma fırsatını kaçırabilirsiniz, ancak Bitcoin’in canlanmasıyla yine de sağlam karlar elde edebilirsiniz. Daha fazla BTC biriktirmeye hazırsanız, Bexplus’a katılın ve bonusunuzu şimdi talep edin! Bu arada, trade becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, lütfen analist Telegram hesabımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telegram: https://t.me/Bexplus_Jane

Bexplus’ı Takip Edin

  • Web sitesi: https://www.bexplus.com/tr/
  • Telgraf: https://t.me/bexplusofficial
  • Apple App Store: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8
  • Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner