Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Analiste Göre Ripple (XRP) Patlamanın Eşiğinde Olabilir! Bu Yüksek Seviyeler Mümkün

Analiste Göre Ripple (XRP) Patlamanın Eşiğinde Olabilir! Bu Yüksek Seviyeler Mümkün

ABONE OL:google-news

Ripple (XRP), WallStreetBets topluluğunun kripto para kolu SatoshiStreetsBets nedeniyle piyasalarda yeniden canlandı. Kripto para analisti MagicPoopCannon, kripto para topluluğuna XRP’nin gerçek bir faydası olduğunu hatırlattı. Analist XRP’nin 9 dolara hatta 20 dolara kadar büyük bir patlama yaşayabileceğini tahmin ediyor.

XRP, WallStreetsBets topluluğunun kripto kolu olduğu iddia edilen SatoshiStreetsBets nedeniyle piyasada dirilişi yaşadı. Yatırımcı grubu, 28 Ocak’taki XRP rallisinden sorumlu. Rallide XRP 0.25 dolardan, 1 Şubat’ta 0.75 dolara kadar yükselmişti. Yazının yazıldığı sırada XRP, takip eden günlerde 0,50 dolarlık direnç seviyesine giden yolda konsolidasyon gibi görünen 0,43 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin ve kripto para analisti MagicPoopCannonn, gerçek bir faydaya sahip olduğu için piyasa değerinin XRP için bir sorun olmaması gerektiğine inanıyor. Analist bu düşüncesinin mantığını şu şekilde açıklıyor:

“XRP’nin sözde piyasa sınırlamaları nedeniyle artı potansiyelini sorgulayan insanlar, dünya çapında trilyonları hareket ettirmek için tasarlandığını (ve uygulandığını) anlamıyor. Bu gerçekleşirse piyasa değeri patlayacaktır. XRP’nin gerçek faydaları vardır. Bunu bir düşünün.”

XRP “Patlamanın Eşiğinde” Olabilir

XRP’de devam eden piyasa ilgisi ile ilgili olarak Magic, para biriminin 9 dolara hatta 20 dolara yükselebileceğini tahmin etti:

“XRP, destansı bir patlamanın eşiğinde gibi görünüyor. Büyük ralli için hedefim 9 dolar, güçlü bir geri çekilme görebileceğimizi düşünüyorum. Böyle bir durumda, XRP’nin 50 dolar civarında nihai bir hedefle 20 dolara yükselebileceğine inanıyorum.”

Magic ayrıca, XRP için bu tür hedeflerin, kripto para birimi 2017’de %76.000’in üzerinde arttığı için imkansız olmadığını açıkladı.

“Nefret edin ya da sevin, XRP şu anda tüm büyük kripto para birimleri arasında muhtemelen en iyi artı potansiyele sahip ve kelimenin tam anlamıyla daha önce %76.000 arttığı için 2017’de en iyi performans sergileyenlerden biriydi.”

Analistin bu açıklamaları takipçilerinin bir kısmı tarafından tepkiyle karşılandı. Bir kullanıcı analiste “şaka yapıyor olmalısın” derken bir tanesi “delirmiş olmalısın” diğeri de “bu bir troll tweet’i olmalı” ifadelerini kullandı. Başka bir takipçi ise “utanç verici” dedi.

Uphold Exchange, ABD’deki XRP İşlemleri İçin Kullanılabilir

Unutulmaması gereken, ABD sakinlerinin hala Uphold kripto para borsasında XRP trade’i yapabilecekleri. Platform XRP’yi listeden çıkarmak yerine Ripple SEC davasında “bekle ve gör” yaklaşımını benimsemeye karar verdi. Sonuç olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nden birçok XRP trader’ı ve yatırımcısı, kripto paralarını Uphold’a taşıdı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar