Yükleniyor...

Bilgi Yarışması Oyunu Trivians ile Blockchain’e Geliyor

Canlı bilgi yarışması OynaKazan ekibi tarafından geliştirilen Trivians, blockchain ekosistemine adım atıyor.

Bilgi Yarişmasi Oyunu Trivians ile Blockchaine Geliyor

Canlı bilgi yarışması OynaKazan ekibi tarafından geliştirilen Trivians, blockchain ekosistemine adım atıyor.

Son dönemde play to earn oyunların popülaritesi hızla artmış durumda. Oyuncuların oyunda vakit geçirerek kripto para kazanabildiği bu konsept, ülkemizde de en çok ilgi gören türler arasında. OynaKazan tarafından geliştirilen Trivias ise bunlardan birisi. Bugüne dek 2 Milyon dolara yakın fon elde eden Trivians’ın odaklandıkları konseptin tüm dünyada çok bilinen bir format olduğu ve hedeflenen oyuncu sayısının milyarlarla ifade edildiği belirtiliyor.

Kripto Destekli Bilgi Yarışması: Trivians

Trivians Blockhain Oyun

15 Ağustos’ta da BNB Chain ile işbirliği açıklayan Trivians, “Cevaplanmamış hiçbir soru kalmayacak!” mottosuyla yola çıkıyor. Geçirdiği başarılı arz sürecinin yanı sıra merkeziyetsiz borsa PancakeSwap üzerinden çıkış yapan ve talep toplayan ilk Türk projesi olarak da öne çıkıyor.

Hiçbir konum ya da dil kısıtı bulunmayan Trivians’ın arşivinde her gün editör ekibi tarafından zenginleştirilen 100 binden fazla bilgi sorusu bulunuyor.

Trivians, farklı oyun modlarında ve farklı genel kültür kategorilerinde oyuncuların bilgilerini ölçüyor ve onları bilgileri kadar ödüllendiriyor. Trivians bilgi yarışması, kullanıcılara tek kişilik ve çok kişilik oyunlarda doğru cevapladıkları her genel kültür sorusu için TRIVIA token’ı verecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner