Yükleniyor...

Binance, 11. LUNC Yakımını Gerçekleştirdiğini Açıkladı

Binance, on birinci LUNC yakımının gerçekleştirildiğini açıkladı.

lunc

Binance, on birinci LUNC yakımının gerçekleştirildiğini açıkladı.

Kripto para borsası Binance, Terra ekosisteminin çöküşünün ardından LUNC’un yakımlarının başlatılacağını açıkladı. Bununla birlikte Binance, on birinci yakımı da sorunsuz gerçekleştirdi.

Binance, 11. LUNC Yakımını Sorunsuz Gerçekleştirdi

Binance, 11. token yakma turunda 2,65 milyar Terra Classic (LUNC) tokenini yakmıştır. Binance tarafından toplamda yakılan LUNC token miktarı şu anda 35,5 milyarı aşmaktadır ve topluluk tarafından yanan miktar 68 milyarı geçmektedir.

1 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen bir işlemle, Binance 2,65 milyar LUNC token’ı yakma adresine aktararak dolaşımdaki arzı azaltmıştır. Bu işlem aynı zamanda 13,25 milyon LUNC işlem ücretini de içermektedir.

LUNC 180 Ulkede Odeme Yontemi Olarak Kullaniliyor

Terra Classic’in yakma mekanizması, ağda bir işlem gerçekleştiğinde otomatik olarak token’ları yakar. Yakılan token miktarı, dolaşımdaki toplam miktarına göre değişkenlik gösterir. Bu mekanizma, toplam token arzının sürekli olarak azalmasını ve zamanla değerini artırmasını sağlar.

Binance, Haziran ayında da 1,04 milyar LUNC token’ı yakmıştır. Binance, LUNC spot ve marj ticareti ücretlerinden sağlanan katkısını yüzde 100’den yüzde 50’ye düşürmüş olmasına rağmen, topluluk, kripto borsası ve CEO Changpeng Zhao’nun desteği için minnettarlığını dile getirmiştir. Son iki ayda, LUNC yanma oranı, DFLunc, Terra Casino ve Cremation Coin gibi projelerin girişimleri sayesinde haftalık milyonlarca LUNC tokeni yakılarak iyileşmiştir. Sonuç olarak topluluk, 68 milyar LUNC token’ını başarıyla yakmıştır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner