Yükleniyor...

Binance, 2 Popüler Altcoin’i Listeledi!

Dünyanın en büyük kripto varlık borsalarından birisi olan Binance, 2 popüler altcoin'i listeledi.

binance ray mina

Dünyanın en büyük kripto varlık borsalarından birisi olan Binance, 2 popüler altcoin’i listeledi.

Binance, Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’ı İnovasyon Alanında (Innovation Zone) listeledi ve MINA/BTC, MINA/BNB, MINA/BUSD, MINA/USDT, RAY/BNB, RAY/BUSD ve RAY/USDT işlem çiftleri için alım satım başladı.

Mina (MINA) Nedir?

Mina, dApp’leri daha verimli çalıştırmak amacıyla hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş bir katman-1 blockchain protokolüdür. Mina blockchain boyutu, kullanımdaki büyümeden bağımsız olarak 22 kb’de sabit kalacak şekilde tasarlanmıştır. MINA, platformun yerel hizmet tokenıdır ve ağ işlemleri, ödüllerin belirlenmesi ve blok üretimi için kullanılır.

MINA, haberin ardından yükselişe geçti. Kripto varlık Coingecko verilerine göre son 24 saatte %50 oranında artış yaşadı. MINA, yazının yazıldığı sırada 3.24 dolardan işlem görüyordu.

Raydium (RAY) Nedir?

Raydium, Solana blockchain’i üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Proje, hızlı işlemler, paylaşılan likidite, getiri kazanma fırsatları ve yeni proje lansmanları sağlamak için Serum Merkeziyetsiz Borsası’nın (DEX) merkezi sipariş defterinden yararlanıyor. RAY, platformun yerel hizmet tokenıdır ve likidite madenciliği teşvikleri, stake, yeni proje lansmanlarına uygunluk ve gelecekteki yönetişime katılım için kullanılır.

RAY ise son 24 saatte %25 oranında artış yaşadı. RAY, yazının yazıldığı sırada 4.46 dolardan işlem görüyordu.

Her iki kripto para birimi de haberin ardından Coingecko’da en çok aranan projeler listesine girdi.

Hatırlatma

İnovasyon Alanı, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer tokenlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi tokenları takas edebildiği özel bir ticaret bölgesidir. İnovasyon Bölgesinde işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anket doldurmaları için İnovasyon Bölgesi işlem sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner