Yükleniyor...

Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance iki yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu.

binance 2 yeni altcoin listeliyor

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance iki yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu. 

Binance bugün resmi Twitter hesabı üzerinden iki yeni altcoin listelemesini duyurdu. Bu altcoinler ise airdrop ile son günlerin en çok konuşulan altcoinlerinden biri olan Ethereum Name Service (ENS) ve merakla beklenen Manchester City Fan Token (CITY).

Binance bugün TSİ 10:00 itibariyle Ethereum Name Service’ı (ENS) ENS/BTC, ENS/BNB, ENS/BUSD, ve ENS/USDT paritelerinde işleme açtı. Kullanıcılar 11 Kasım TSİ 10:00 itibariyle ise çekim işlemleri yapmaya başlayabilecekler.

Manchester City Fan Token (CITY) ise bugün CITY/BTC, CITY/BNB, CITY/BUSD, ve CITY/USDT paritelerinde TSİ 11:00 itibariyle işleme açılacak. Çekim işlemleri de yine benzer şekilde 11 Kasım TSİ 11:00’da aktif olacak.

Haberin altından iki altcoin de önemli yükselişler yaşadı. ENS %50’nin üzerinde bir yükseliş yaşayarak 40 dolardan 67 dolara kadar yükseldi. CITY işlem gördüğü 14 dolar seviyesinden 25 dolar seviyesine kadar yükselerek %70’in üzerinde değer kazandı. CoinGecko verilerine göre ENS yayın saati itibariyle 65.50 dolardan, CITY ise 25 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner