Yükleniyor...

Binance, Brezilya Menkul Kıymetlerin Yetkilendirdiği Aracı Kurumu Satın Alıyor

Kripto para borsası Binance, Brezilya Menkul Kıymetler tarafından yetkilendirilen Sim;paul Investimentos'u satın almak için bir Mutabakat Zaptı (MoU) imzaladı.

binance 1

Kripto para borsası Binance, Brezilya Menkul Kıymetler tarafından yetkilendirilen Sim;paul Investimentos’u satın almak için bir Mutabakat Zaptı (MoU) imzaladı.

Sim;paul, hem Brezilya Merkez Bankası hem de Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (CVM) tarafından yetkilendirilmiş geleneksel bir aracı kurum operatörüdür.

Binance, yapmış olduğu duyuruda yapılan anlaşmanın düzenleyici makamların onayını da gerektirdiğini ifade etti.

Binance, Ağustos ayında yerel düzenlemelere uyum sağlamak için Brezilya’daki platformunda vadeli işlem sözleşmelerinin ticaretini askıya aldı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Brezilya gibi hızla gelişen bir pazarda kripto insanların hayatlarını dönüştürebilir, kolaylaştırabilir ve bu nedenle -yerel yetkililerle tam işbirliği içinde- Binance’in Brezilya’daki topluluğu ve ekosistemi geliştirmeye katkıda bulunacak çok şeyi olduğuna inanıyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner