Yükleniyor...

Binance Bünyesindeki Swipe Wallet XRP İşlemlerini Durduruyor!

Binance bünyesinde hizmet sunan Swipe Wallet, yaptığı bir açıklamayla XRP işlemlerini durduracağını ifade etti.

binance ripple xrp

Binance bünyesinde hizmet sunan Swipe Wallet, yaptığı bir açıklamayla XRP işlemlerini durduracağını ifade etti. Swipe Wallet’ın böyle bir hamle yapması akıllara Binance’in XRP konusunda ne yapacağı sorusunu getirdi.

Swipe, müşterilerine kripto para birimleriyle işlem yapma imkanı sunan bir platform. Platform ayrıca kullanıcılara çoklu cüzdan desteği ve debit kart da sunuyor. Swipe Wallet’ın ayrıca dijital bir uygulaması var. Bu uygulama ile 20’den fazla kripto para ve geleneksel para birimine ulaşmak mümkün. Firma şimdi XRP’yi bu para birimleri arasından çıkarıyor. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Swipe Wallet 5 Ocak’ta ABD kullanıcılarımız için XRP’yi listesinden kaldırılacak. Şu anda, XRP’nin yatırılması ve takas edilmesi devre dışı bırakılacaktır. Kullanıcılar, XRP’lerini 12 Ocak’a kadar çekebilecekler. Bundan sonra, XRP Cüzdanı ABD kullanıcıları için devre dışı bırakılacak.”

Sırada Binance mi Var?

Swipe Wallet’ın XRP işlemlerini durdurma kararı alması, kripto para topluluğunda Binance US’in de böyle bir adım atıp atmayacağı konusunda merak uyandırdı. Kripto para dünyasının tanınan isimlerinden David Gokhshtein, Swipe Wallet’ın bu kararının enteresan olduğunu dile getirerek, şunları söyledi:

“Swipe ve Binance arasındaki ilişki yakın olduğu için Binance de XRP’nin alım satımını durduracak.”

Twitter kullanıcılarından NekoZ da sırada Binance US’in olduğunu dile getirdi.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner