Yükleniyor...

Bittrex XRP İşlemlerini Durduracağını Açıkladı

Bittrex bugün, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple Labs’e kayıtsız menkul kıymet satttığı iddiasıyla 1.

bittrex xrp islemlerini durduracagini acikladi

Bittrex bugün, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple Labs’e kayıtsız menkul kıymet satttığı iddiasıyla 1.3 milyar dolarlık dava açmasından bir hafta sonra dördüncü en büyük para birimi olan XRP ile işlem yapmayı durduracağını açıkladı. 

Bugün geç saatlerde yapılan açıklamada, “Bittrex, 15 Ocak 2021 Cuma günü saat 16: 00’da (PST) XRP marketlerini kaldıracak” denildi. Açıklamada ayrıca “Kullanıcılar bir sonraki duyuruya kadar, marketler kaldırıldıktan sonra Bittrex’teki XRP cüzdanlarına erişmeye devam edebilecek. Diğer gelişmeler Twitter ve/veya Müşteri Desteği aracılığıyla sağlanacaktır” ifadeleri kullanıldı. 

Bittrex, XRP işlemlerini durduracağını açıklayan on birinci platform oldu. Daha önce Coinbase, OKCoin, Beaxy, Galaxy Digital, B2C2, Bitstamp, Jump Trading, Bitwise, CrossTower ve OSL de benzer duyurular yaptı. XRP, Binance ve Kraken gibi önde gelen borsalarda işlem görmeye devam ediyor.

XRP’nin piyasa değeri, SEC’in 22 Aralık’ta ücretleri açıkladığından bu yana %66 düştü. Bu yazının yazıldığı sırada XRP, son 24 saatte %10.2 düşüşle 0.2071 dolar seviyesinde işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x