Yükleniyor...

Analiste Göre Bu 10 Proje Airdrop İçin Yakından Takip Edilmeli

Kripto para analisti Tyler Swope, Uniswap'ı takip ederek kullanıcılarına ücretsiz kripto para dağıtacağına inandığı 10 kripto para projesini sıraladı.

analiste gore bu 10 proje airdrop icin yakindan takip edilmeli

Kripto para analisti Tyler Swope, Uniswap’ı takip ederek kullanıcılarına ücretsiz kripto para dağıtacağına inandığı 10 kripto para projesini sıraladı. Yeni bir canlı yayında Swope, 163.000 abonesine, Ethereum tabanlı merkeziyetsiz marj ticaret platformu dYdX’i yakından takip ettiğini söylüyor:

“dYdX, özellikle bir merkeziyetsiz kaldıraçlı borsa için oldukça iyi bir hacme sahip. Bu büyük bir şey. Senin yerinde olsam, dYdX’i kontrol eder ve biraz likidite eklerdim. Belki dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak yasal bir marj veya perpetual trading yapabilirsiniz. Önemli bir şey yok, sadece işlem yapın çünkü bence bunlar airdrop yapabilir.”

Swope’a göre büyük bir airdrop başlatabilecek bir başka proje de FURUCOMBO.

“Bu temelde bir kombinasyon protokolü, bu yüzden birçok şeyi tek adımda yapabilirsiniz. FURUCOMBO’nun da bir airdrop yapma ihtimali var.”

Analist, neden Zapper’a baktığını da açıklıyor:

“Zapper, temelde bir toplama aracıdır. Pek çok DeFi varlığınızı ve borçlarınızı tek bir basit arayüzde yönetin… Zapper aracılığıyla toplam hacimde 1 milyar dolar kazandılar, bu yüzden bu oldukça önemli.”

Swope’un listesindeki dördüncü protokol MetaMask:

“MetaMask aslında MetaMask Swaps’ı yeni tanıttı ve temelde kendi toplama aracı… MetaMask içinde kesinlikle bir veya iki işlem yapardım çünkü [eğer] MetaMask airdrop yaparsa, bu büyük bir airdrop olacak.”

Beş numarada Paraswap var. Swope, projenin merkeziyetsiz platform 1inch gibi önemli olabileceğini söylüyor:

“Bu, 1inch’e benzer bir başka otomatik piyasa yapıcı, likidite toplayıcı. Zapper’a benziyor.”

Swope’un büyük airdrop listesinde altıncı sırada, insanların dünya çapında hararetle tartışılan konular üzerine bahis oynamasına olanak tanıyan bir bilgi piyasası platformu olan Polymarket bulunuyor:

“Polymarket var. Polymarket’i daha önce duymuştum. Kesinlikle kullanırdım. Bu, Zapper ve dYdX gibi. Bir airdrop haberinin daha erken gelebileceğini hissediyorum.”

Yedi numarada, topluluk destekli bir tahmin piyasası olan Catnip var.

“Augur’un üzerine inşa edilen Catnip borsası var. Catnip türü pazarlar için piyasaya yönetişim tokenları sürebilirler.”

Sekizinci sırada yer alan DeFi Saver, kendisini “merkeziyetsiz finans için tek noktadan yönetim uygulaması” (DeFi) olarak tanımlıyor:

“DeFi Saver, araçlarını da gerçekten çok seviyorum. Bunların da bir airdrop üzerinde çalıştıklarını hissediyorum.”

Swope ayrıca, sınırlı öğeler için otomatik bir piyasa yapıcı protokolü olduğunu söylediği Foundation.app’e dikkat çekiyor:

“Aslında xDAI üzerine kurulu. Böylece içerik üreticiler için özel bir AMM oluşturdular. Web3 ile çok sayıda çığır açan, uç teknolojiyi kullanarak bunu yarattılar.”

10. sırada, Swope’un potansiyel olarak bir airdrop başlatabileceğini söylediği popüler bir oyun var:

“Bu seferki Dark Forest. Temelde zk-SNARK’lar kullanılarak oluşturulmuş gerçek zamanlı bir strateji oyunudur ve çok popülerdir. Çoğu büyük Ethereum önde geleni Dark Forest ile ilgileniyor, bu yüzden eğer bir şekilde bir airdrop yaparlarsa kesinlikle dahil olurdum, bu büyük olurdu.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner