Yükleniyor...

Binance, Cadılar Bayramı Temalı Eğitim Serisini Başlatıyor

Kripto para borsası Binance, Cadılar Bayramı temalı eğitim serisi Crypto Creepers'ı başlatıyor.

binance 2

Kripto para borsası Binance, Cadılar Bayramı temalı eğitim serisi Crypto Creepers’ı başlatıyor.

Şirket, bu girişimi, kripto para sektörü ile ilgili yanlış bilgileri ortadan kaldırmak için tasarladı.

Binance, Crypto Creepers’ı Başlatıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Cadılar bayramı temalı eğitim serisi Crypto Creepers’ı tanıttı.

İlk olarak 19 Ekim’de duyurulan eğitim serisinin, Web3’ü “buğudan arındırmak” ve kripto para segmenti, kullanımı, benimsenmesi ve günlük hayatta oynadığı rol hakkındaki tehlikeli yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için tasarladığını belirtiyor.

Borsa tarafından yapılan bir ankete göre, ortalama bir internet kullanıcısı, kripto para ve blockchain hakkında güvenilir bilgi kaynaklarından yoksun durumda.

Ankete katılanların %30’u, kripto sektörü hakkında yeterli bilgiye sahip olmamanın kendilerini korkutmak için yeterli olduğunu söylerken, %42,8’i ise piyasa belirsizliği ve volatilite nedeniyle korkuları olduğunu kaydetti.

Eğitim serisinde, Binance’in web sitesini ziyaret edenler, kripto sektörüne yeni giriş yapanların en yaygın korkularının yer alacağı “Winny the Web3 Witch” yolculuğunu deneyimleyebilecek.

Binance kullanıcıları, kripto, blockchain ve web3 ile ilgili “zehirli” mitleri çürütmek için borsanın eğlenceli eğitim serisinden yararlanabilecek.

Sonuç olarak Crypto Creepers’a katılacak olan kişiler, web3 dünyasında yayın olan FUD’lara daha az maruz kalacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner