Anasayfa Altcoinler Binance CEO'su Changpeng Zhao: Altcoin Rallisi Er Ya da Geç Gelecek

Binance CEO’su Changpeng Zhao: Altcoin Rallisi Er Ya da Geç Gelecek

CNBC’nin Crypto Trader programının sunucusu Ran NeuNer’e röportaj veren dünyanın en büyük kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao, altcoin rallisinin er ya da geç geleceğinden emin olduğunu söyledi. Zhao, rallinin 2017’den çok daha istikrarlı olacağını ve daha güçlü kripto projelerinin önünü açacağını ifade etti.

Zhao’ya göre, bu sefer her altcoin 2017’de olduğu gibi aynı anda yükselmeyecek. Bir sonraki boğa koşusunda gerçek dünya kullanım durumları olan altcoinlere odaklanılarak, daha seçici davranılacak.

Binance’ın CEO’su, 2017’deki ICO furyasından sonra hala ayakta kalan şirketlerin meşru projeler geliştiren şirketler olduğuna dikkat çekti.

Endüstrinin geliştiğine dikkat çeken Zhao, “Artık gerçek Blockchain’lerin ortaya çıkmasıyla birlikte gerçek projeler görüyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

En büyük kripto para birimi Bitcoin, bugün 13.000 doları geçerek 13.152 dolara kadar yükseldi. Bitcoin şu sıralar 12.883 dolardan işlem görüyor. Bitcoin yükseldikçe altcoinler kan kaybediyor. Öyle ki, şu anda en büyük 10 altcoin tamamı kırmızıya bürünmüş durumda. Bitcoin’in piyasa hakimiyeti 8 Aralık 2017’den beri ilk kez yüzde 65’e yükseldi ve birçok piyasa analisti yüzde 70’in geçileceğini dile getiriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları