Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ, Bicasso’yu Duyurdu

Binance CEO’su Changpeng Zhao, yapay zeka destekli yeni NFT oluşturucu platform Bicasso’yu duyurdu.

changpeng zhao

Binance CEO’su Changpeng Zhao, yapay zeka destekli yeni NFT oluşturucu platform Bicasso’yu duyurdu.

Binance, Picasso ile yapay zekaya adım atıyor. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde birkaç adım ile NFT oluşturabilecekler. Changpeng Zhao, yaptığı Twitter paylaşımı ile yeni AI ürünü Bicasso’nun test aşamasında kullanıma sunulduğunu duyurdu. 

İlk Aşamada 10.000 Şanslı Kişi Deneyimleyecek

Kripto para borsası Binance, kendisini etkileyen çeşitli FUD kampanyalarına rağmen geliştirme projelerine devam ediyor. Platform, NFT pazarı için yeni bir yapay zeka ürünü oluşturdu.

Bicasso olarak adlandırılan bu yapay zeka, kullanıcıların yaratıcılıklarını hayata geçirmelerine ve yalnızca birkaç adım ile NFT elde etmelerine olanak tanıyacak. 

Bu uygulama ile kullanıcılar istedikleri her şeyi yaratabilecek ve tercih ettikleri stili seçmekte özgür olacaklar. İspanyol ressam Pablo Picasso’dan ilham alınan bu yapay zeka projesi hala geliştirme aşamasında. Changpeng Zhao’nun yaptığı duyuruya göre test aşaması kullanıma sunulan projeyi ilk aşamada 10.000 şanslı kullanıcı deneyimleyecek ve bu deneyimler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 

Platform, 27 Şubat tarihli paylaşımında Bicasso test aşamasının 1 Mart 2023’te kullanıma sunulacağını duyurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner