Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ, söylentileri yalanladı!

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), borsa aleyhinde giderek artan dedikoduları yalanlayarak, faaliyetlerin iyiye gittiğini belirtti.

cz

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), borsa aleyhinde giderek artan dedikoduları yalanlayarak, faaliyetlerin iyiye gittiğini belirtti.

CZ, son dönemlerdeki FUD‘lara rağmen kripto endüstrisinin büyük bir kazanç elde ettiğini söyledi. Borsa aleyhindeki söylentileri bastırarak, piyasa belirsizliğine rağmen şirketin bilançosun iyi geldiğini vurgulayan CZ, çalışanlar için de herhangi bir sorun olmadığını dile getirdi.

“Likidite sorunu yok, bunlar FUD!

7 Eylül’de X’te yayınlanan bir gönderide Binance patronu, olumsuz haberleri, söylentileri, likidite sorunlarını ve çalışanların işten ayrılmalarını FUD ortamı yaratmakla nitelendirdi. Bunlara ek olarak borsanın mali durumunu da değerlendiren CZ, şunları söyledi:

“Bil bakalım elimizde ne yok? Likidite sorunu yok. Tüm para çekme ve para yatırma işlemleri uygun şekilde gerçekleşiyor. Tüm müşteri fonları SAFU’dur ve yüzde 100 ayrılmıştır. Olumsuz haberlere, söylentilere, borsaya olan çeşitli sözel saldırılara, likidite sorunlarına ve işten ayrılmalara kulak asmayın. Kripto sektörü çok hareketli ve hızlı reaksiyon alır. Çalışan değişikliliği, bu endüstrinin doğasında var.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner