Yükleniyor...

Binance CEO’su, Düzenleyicilerin Faaliyetlerine Yanıt Verdi

Binance CEO'su Changpeng Zhao, düzenleyicilerin Binance'e karşı son günlerdeki girişimlerine yanıt verdi.

cz

Binance CEO’su Changpeng Zhao, düzenleyicilerin Binance’e karşı son günlerdeki girişimlerine yanıt verdi.

Binance’in web sitesinde yayınlanan açıklamada, CZ kısaltmasıyla tanınan Changpeng Zhao şirketin sadece dört yıllık büyümesini göz önünde bulundurarak düzenleyici uyumluluğunu açıklamanın adil olduğunu söyledi.

CZ, birçok düzenleyicinin borsa hakkında tasvir etmek istediklerinin aksine, Binance’in müşterilerini önemsediğini ve fonlarını güvende tutmalarına yardımcı olmak için büyük çaba sarf ettiğini ayrıca kripto para birimleri ve yatırımları konusunda da eğitim materyalleri sunduğunu belirtti.

Borsa tüm bunlara ek olarak kara para aklama, dolandırıcılık ve terör finansmanı gibi kripto ile ilgili yaygın siber suçların izlenmesine yardımcı olmak için düzenleyiciler ve kanun uygulayıcı kurumlarla birlikte çalışmaktadır.

“2021 yılında şimdiye kadar, geçtiğimiz yıldan %100 oranında daha fazla olan 5.600 soruşturma talebinde yardımcı olduk”

CZ, şirketin yalnızca dört yıldaki muazzam büyümesinin bir kısmının Binance’in kullanıcılarının çıkarlarını korumak için aldığı sayısız karardan kaynaklandığını ve bu nedenle müşterilerin hizmetlerini kullanmayı tercih ettiğini ekledi.

“Düzenleyici Çerçeveler Kripto Endüstrisi İçin Önemli”

CZ, daha iyi bir insan toplumu için artan özgürlük ve küresel katılım vizyonuna ulaşmak için şirketin kripto piyasası ne kadar erken düzenlenirse o kadar iyi olduğuna inandığını söyledi.

“Uzun vadede iyi geliştirilmiş bir yasal ve düzenleyici çerçevenin, kriptoyu herkesin günlük yaşamında gerçekten gerekli kılan sağlam bir temel olacağına inanıyorum”

CZ’ye göre kripto para kavramı, daha sonra trafik yasaları, trafik ışıkları ve emniyet kemerleri gibi diğer gelişmeleri gerektiren otomobilin icadına benziyor.

“Bunlar, bugün bu güçlü teknolojinin yaygın ve güvenli bir şekilde kullanılmasına izin veren, kabul ettiğimiz çerçeveler ve yasalardır. Kripto, herkes için erişilebilir olması bakımından benzerdir, ancak kötüye kullanımı ve kötü aktörleri önlemek için düzenlemeler gereklidir”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner