Yükleniyor...

Anthony Scaramucci, Çin’in Madenciliği Bırakmasının Olumlu Olacağını Düşünüyor

SkyBridge Capital'in CEO'su ve kurucusu Anthony Scaramucci, Squawk Box programında, Çin'in madenciler üzerindeki baskısının etkileri ile ilgili konuştu.

scaramucci

SkyBridge Capital’in CEO’su ve kurucusu Anthony Scaramucci, Squawk Box programında, Çin’in madenciler üzerindeki baskısının etkileri ile ilgili konuştu.

Scaramucci, gelişmelerin Bitcoin (BTC) değerine olumsuz etkisi olsa uzun vadede Çin’in bu hamlesinin faydalı olacağına inanıyor.

Olumlu Bir Gelişme

Bitcoin’in düşüşü bazı kesimleri endişelendirmiş olsa da Scaramucci konuya olumlu bir açıdan bakıyor. Scaramucci, Çin’in bu hamlesi sayesinde Bitcoin’in yarattığı çevre sorunlarının kademeli olarak ortadan kalkmaya başladığına inanıyor.

Scaramucci, MicroStrategy CEO’su ve Bitcoin Madencilik Derneği başkanı Michael Saylor’a göre, tüm BTC madencilik operasyonlarının %56’sının yeşil enerji kullanılarak gerçekleştirildiğini de hatırlattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner