Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Londra Güncellemesi İçin Yeni Tarih Önerildi

Ethereum çekirdek geliştiricisi Tim Beiko, yaklaşmakta olan Londra güncellemesi için 4 Ağustos'u önerdi.

ethereum eth londra guncellemesi icin agustos ayi onerildi 1

Ethereum çekirdek geliştiricisi Tim Beiko, yaklaşmakta olan Londra güncellemesi için 4 Ağustos’u önerdi. Bu teklif, Londra’ya geçişin 12.965.000 blokta gerçekleşmesini öngörüyor.

Araştırma platformu EthHub’ın kurucu ortağı Anthony Sassano, tarihle ilgili nihai kararın 9 Temmuz’daki çekirdek geliştiriciler toplantısında verileceğini söyledi.

Ropsten, Goerli ve Rinkeby test ağları, geçtiğimiz haftalarda güncellemeyi kullanıma sundu. Londra güncellemesi, Nisan ayında hayata geçirilen Berlin güncellemesini takip ediyor.

Londra, Ethereum’un madencilik zorluğu bombasını -ağı madenciliği önemli ölçüde zorlaştıracak bir hamle- ve ağın uzun zamandır beklenen Proof of stake konsensüsüne yönelik hareketi henüz tam olarak hazır olmadığı için Aralık ayına kadar erteleyecek. Londra’da bulunan diğer EIP’ler ise işlem ücretlerinin fiyatlandırılmasını basitleştirmeyi amaçlıyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner