Yükleniyor...

Binance CEO’su, Kripto Sektörünün 9 Ay Önceye Kıyasla Çok Daha İyi Bir Yerde Olduğunu Düşünüyor

Binance CEO'su Changpeng Zhao, kripto sektörünün birçok kripto paranın ATH yaptığı 9 ay öncesine kıyasla çok daha iyi bir yerde olduğunu söyledi.

cz 1

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto sektörünün birçok kripto paranın ATH yaptığı 9 ay öncesine kıyasla çok daha iyi bir yerde olduğunu söyledi.

“Aslında şu anda endüstrinin 6-9 ay öncesine kıyasla çok daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Gerçek uygulamalar geliştiren insanlar sektörde kalmaya devam ediyor”

Zhao, kripto yükselişinin yalnızca spekülatör olan kişileri bu alana çektiğini söyledi. Binance CEO’suna göre bunun ölçüsü kaçtı ve bir düzeltme kaçınılmazdı. Zhao, “Genellikle piyasalar her iki yönde de aşırıya kaçar” ifadesini kullandı.

Kripto paraların toplam piyasa değeri Kasım ayının başında 3 trilyon dolar seviyesini gördü ve Bitcoin 69.000 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ancak daha sonra kripto sektöründe düşüş görüldü.

Özellikle Terra çöküşünün ardından sektör büyük bir darbe aldı. Sektörün önde gelen blokzincirlerinden birinin çöküşü, bir domino etkisine neden oldu.

Zhao, kripto para piyasasının yalnızca teknolojiye inananları çekmesi gerektiğine inanıyor. Bu sebeple de kripto para piyasasının düşüş yaşamasına da olumlu bir açıdan bakıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner