Yükleniyor...

Binance CEO’su, Kripto Sektörünün Geleneksel Finansla Bütünleşmesi İçin Merkezi Sistemlere İhtiyacı Olduğunu Söylüyor

Binance CEO'su Changpeng Zhao'ya göre kripto endüstrisinin, geleneksel finansa sektörü ile bütünleşmesi için merkezi sistemlere ihtiyaç söz konusu.

cz 2

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre kripto endüstrisinin, geleneksel finansa sektörü ile bütünleşmesi için merkezi sistemlere ihtiyaç söz konusu.

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in YouTube kanalı üzerinden gelen “Merkezi kuruluşlar sizi her zaman mahvetmeye hazır. DeFi gelecek” yorumuna bir yanıt verdi:

“Böyle düşünüyorsanız herhangi bir merkezi sistemle çalışmayın. Merkeziyetsiz dünyada kalın. Tüm güç sizde”

Zhao ayrıca, ana akım finanstan kripto sektörüne para getirmeye yardımcı olmak için merkezi sistemlere ihtiyaç olduğunun altını çizdi.

Başka bir kullanıcı yaptığı yorumda, Binance’in son zamanlarda uğraştığı düzenleyici problemlere atıfta bulunarak, müşteriyi tanıma (KYC) prosedürü gerektirmeyen kripto trade’i yapılabilecek platformların eksikliğinden şikayet etti. Zhao, gelen bu yorumu da şu sözlerle yanıtladı:

“KYC gerektirmeyen daha küçük platformlar var. Ancak bu platformları kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner