Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin 31 Aralık 2021

CoinGecko verilerine göre 31 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla OpenDAO (SOS), Gas DAO (GAS), ADAX (ADAX), Metis Token (METIS), Jade Protocol (JADE) oldu.

coingecko en cok aranan

CoinGecko verilerine göre 31 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla OpenDAO (SOS), Gas DAO (GAS), ADAX (ADAX), Metis Token (METIS), Jade Protocol (JADE) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • OpenDAO (SOS)
  • Gas DAO (GAS)
  • ADAX (ADAX)
  • Metis Token (METIS)
  • Jade Protocol (JADE)

OpenDAO (SOS): OpenDAO en büyük NFT topluluğunun tokeni olmayı amaçlayan Opensea NFT marketi Airdrop’uyla piyasaya giriş yapan NFT Marketi platformudur. İlk günden itibaren Opensea’de işlem yapmış kişilere airdrop’un %50’si, %20’si stake edenlere, %20 OpenDAO ve %10’u likidite havuzu için ayrılmıştır. En çok aranan altcoinler arasında yer alan OpenDAO, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %49.5 oranında düşüşe geçerek 0,00000690 dolardan işlem gördü.

Gas DAO (GAS): GASDAO, Ethereum ağında en büyük yönetişim platformu olmayı hedefleyen GAS Tokeni kullanıcıların Ethereum ağında 1559 dolardan fazla gas ücreti ödeyenlere Airdrop ile dağıtılmıştır. GASDAO’nun amacı Ethereum ağında kullanıcıların adil ve ücretsiz ve merkeziyetsiz bir şekilde kullanıcıların sesi olmayı amaçlamaktadır. GAS Tokeni ile kullanıcılar; yönetişim, delegasyon ve zincir dışı anlık görüntülerin rolü hakkında karar verebilirler. CoinGecko verilerine göre Gas DAO, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %3.5 oranında düşüşe geçerek 0,00011594 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

ADAX (ADAX): Cardano ekosistemindeki işlemlerin yapılabilmesi için üretilen bir kripto varlık olan Adax coin,  herhangi bir emir defteri bulunmadığı için işlemler sırasında herhangi bir komisyon ya da aracı bulunmadan direk işlem yapılabilir. CoinGecko verilerine göre Harvest Finance, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %14.1 oranında yükselişe geçerek 0,777092 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner