Yükleniyor...

Binance CEO’su, Kripto Teknolojisine Odaklanılması Gerektiğini Söyledi

Binance CEO'su Changpeng Zhao, sektör içerisindeki isimlerin, para yerine kripto teknolojisine odaklanmaları gerektiğini söyledi.

binance ceosu

Binance CEO’su Changpeng Zhao, sektör içerisindeki isimlerin, para yerine kripto teknolojisine odaklanmaları gerektiğini söyledi.

Dünya Ekonomik Forumu’nda konuşan CZ, kripto endüstrisinde yer alan isimlerin parayla dikkatini dağıtmak yerine, kripto teknolojisinin temellerine odaklanmaları gerektiğine inanıyor.

Binance CEO’su, Kripto Teknolojisine Dikkat Çekti

Davos’ta elektronik konferans yoluyla konuşan CZ, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Gelgitler çekildiğinde, tüm yanılgılar ortadan kalkar ve temel unsurların önemi çıkar.
Sektörümüzde paraya çok fazla odaklanıyoruz. Pek çok insanın dikkati dağılıyor ve tüm odaklandıkları şey para”

Binance, muhasebe firması Mazars’ın şirketin borsa varlıklarını doğruladığı “proof-of-reserve” raporunu geri çekmesinin ardından inceleme altına alındı.

Borsa, geçtiğimiz hafta BUSD’nin her zaman tam olarak rezervlerle desteklenmediğini itiraf etti.

Binance CEO’su, Davos’ta yaptığı konuşmada, yeni bir ödeme sistemi olarak kriptonun gelişiminin aşamalı olması gerektiğine ve teknolojinin arkasındaki konseptin silinmeyeceğine olan inancını tekrar etti.

“Bu, herhangi bir para birimi, blockchain veya borsa ile ilgili değil. Gelişen ve gelişmeye devam edecek olan temel teknolojiyle ilgili”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner