Yükleniyor...

Binance CEO’su: Kriptoyla Savaşmayın

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), kripto ile savaşmak yerine düzenlemenin daha iyi olduğunu söyledi.

Binance CEOsu Kriptoyla Savasmayin

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kripto ile savaşmak yerine düzenlemenin daha iyi olduğunu söyledi.

Atina’daki bir Binance etkinliğinde konuşan CZ, kripto sektörünün gidişatı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Kripto Sektörünü Düzenlemek Daha İyi”

Kripto borsası FTX’in çöküşünün ardından Binance CEO’su CZ, Atina’daki bir etkinlikte konuştu ve gelişmekte olan sektörü düzenlemenin, savaşmaktan daha iyi olacağını belirtti.

“Bence çoğu hükümet artık benimsemenin ne olursa olsun gerçekleşeceğini anlıyor. Sektöre karşı savaşmak yerine onu düzenlemek daha iyi”

Kripto para birimlerinin düzenlenmesi, FTX’in müşterilerinin platformdan üç gün içinde 6 milyar dolar çekmesinin ardından 11 Kasım’da Amerika Birleşik Devletleri’nde iflas koruması başvurusu yapması ışığında büyük bir tartışma konusu haline geldi.

Reuters’e göre, tahminen bir milyon alacaklı milyarlarca doları kaybetmekle karşı karşıya. Ancak CZ, kripto endüstrisinin bu yıkıcı darbeden kurtulacağı görüşünde;

“(Bu yıl) çok kötü bir yıldı, son iki ayda çok fazla şey oldu. Bence şimdi sektörün daha sağlıklı olduğunu görüyoruz… FTX’in olması diğer tüm işlerin kötü olduğu anlamına gelmiyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner