Yükleniyor...

WOO Network (WOO) Nedir?

WOO Network, borsaları, bireysel ve kurumsal yatırımcıları ve DeFi platformlarını likiditeye erişim, düşük ücret yada sıfır maliyetle alım satım işlemini sağlayan bir ağdır.

WOO Network

WOO Network, borsaları, bireysel ve kurumsal yatırımcıları ve DeFi platformlarını likiditeye erişim, düşük ücret yada sıfır maliyetle alım satım işlemini sağlayan bir ağdır. Platformun yerel tokenı WOO coin’dir. 2019 yılında Kronos Research tarafından kurulmuştur. Kronos Research kurucu ortakları Jack Tan ve Mark Pimentel’dir.

Merkeziyetsiz bir borsa oluşturmak için kurumları ve tüccarları birbirine bağlamaktadır. Platformun amacı; WOO X adındaki platformu sayesinde, bireysel ve kurumsal yatırımcılara piyasadaki en iyi likidite işlemlerini sunmaktır.

WOO Network, derin likidite ile birlikte sıfır ücret sunan tek platform olarak benzersiz bir yapıdadır. Tüccarlara sıfır veya en düşük maliyetli ücret yapısında üstün emir yürütme sağlayan dünyanın en likit kripto borsalarından biridir. Platformun bu özellikleri en büyük avantajlarındandır.

Woo token, önemli ve merkez gibi sayılabilecek kripto para borsalarında listelenme görmektedir. Bunlar; Bitmart, Bilaxy, Uniswap, Gate.io, MXC ve DODO’ dur.

woo coin

WOO Network Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Proje, bir çok işbirlikleri yaparak sektörde konumunu gün geçtikçe güçlendirmektedir. Her projede olduğu gibi WOO Network projesinin de bazı avantaj ve dezavantajları şu şekildedir:

  • Tüm kullanıcılarına düşük ücretlerle rekabetçi piyasa şartları sağlamaktadır.
  • Kullanıcıların risk yönetimi için teminat cüzdanları sunulur.
  • Kullanıcılar, anlık kripto para birimlerinin fiyatları, portföy değeri ve çizelgelerini görünteyebilme fırsatına sahiptirler.
  • WOO X, tüm yatırımcı gruplarına rakipleri arasında sınıfının en iyi likidite sağlayan ücretsiz bir ticaret platformu sunmaktadır.
  • Kullanıcılar için gelişmiş spot ve marj entegre emir formları bulunur.
  • Platform, hızlı ve kolay işlem yapabilmek için sezgisel arayüze sahiptir.
  • Kullanıcılar artırılmış ticaret oranı limitleri ve ücret indirimleri almak amacıyla WOO Coin stake etme imkanına sahiptir.
  • Mobil uygulaması sayesinde hareket halindeyken bile aktif pozisyonları izlemeyebilme imkanı sunulur.
  • WOO Coin spot ve vadeli işlemlerde teminat olarak kullanılmaktadır.
  • Kullanıcılar bu kripto para birimi ile sıfır ücret karşılığında WOO Network platformunda işlem yapma avantajına sahip olur.

WOO Coin’in fiyatları yüksek volatiliteye sahiptir. Sık sık fiyatında ani yükseliş veya düşüşler yaşanabilmektedir. Bu da WOO Network’ ün dezavantajı olarak söylenebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner