Yükleniyor...

Binance CEO’su LUNA Hakkında Konuştu: Hayal Kırıklığına Uğradım

Binance CEO’su Changpeng Zhao UST ve LUNA’nın çöküşü hakkında konuştu.

binance ceosu luna hakkinda konustu hayal kirikligina ugradim

Binance CEO’su Changpeng Zhao UST ve LUNA’nın çöküşü hakkında konuştu. CZ, Terra’nın tasarımında bir sorun olduğunu ve ekibin sorunu ele alış şekli nedeniyle ise hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

Lider kripto varlık platformu Binance’in CEO’su ve kripto topluluğunun önde gelen isimlerinden olan CZ, UST ve LUNA krizi hakkında konuştu. Öncelikle Binance’in neden LUNA işlemlerini durduğunu açıklayan CZ, ardından kripto varlık projeleri hakkında yorum yapmanın prensibi olmadığını ancak bu sefer bunu bozacağını söyledi. CZ konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu UST/LUNA olayının Terra ekibi tarafından nasıl ele alındığı (veya ele alınmadığı) konusunda büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Ekiplerinden ağı geri yüklemelerini, fazladan basılmış LUNA’yı yakmalarını ve UST sabitleyicisini kurtarmalarını istedik. Şimdiye kadar ekipten herhangi bir olumlu dönüş alamadık.”

Daha önce aktardığımız üzere Binance, geçtiğimiz saatlerde LUNA’yı delist etmişti. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner