Yükleniyor...

Elon Musk, Twitter Anlaşmasının Geçici Olarak Askıya Alındığını Duyurdu

Bir süredir Twitter’ı satın almasıyla konuşulan Tesla CEO’su Elon Musk, anlaşmanın askıya alınacağını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

elon musk twitter

Bir süredir Twitter’ı satın almasıyla konuşulan Tesla CEO’su Elon Musk, anlaşmanın askıya alınacağını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Musk, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Twitter anlaşmasının askıya alındığını takipçileriyle paylaştı.

Elon Musk, Twitter Anlaşmasını Askıya Aldı

Elon Musk, sosyal ağ sahte hesapların sayısı hakkında daha fazla netlik verene kadar Twitter’ı satın almasının “beklemede” olduğunu söyledi.

Musk,   Twitter hesabı üzerinden  “Spam/sahte hesapların gerçekten de kullanıcıların %5’inden daha azını temsil ettiği hesaplamasını destekleyen ayrıntılarla Twitter anlaşması geçici olarak askıya alındı” dedi.

Twitter’ın tahmini yanlış veya spam hesaplarının, günlük para kazanılabilen aktif kullanıcılarının %5’inden daha azını temsil ettiğini söyleyen bir Reuters raporuna bağlantı verdi.

Tesla’nın milyarder CEO’su Musk, geçtiğimiz ay Twitter’ı hisse başına 54,20 dolara satın almak için teklifte bulunarak şirkete 40 milyar dolardan fazla fiyat biçmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner