Yükleniyor...

Binance CEO’su, Rusya ile İlgili Genel Bir Yasağı Reddediyor

Binance CEO'su Changpeng Zhao, borsanın bireyler üzerindeki kısıtlamalara uyacağını ancak genel bir yasağı reddettiğini söyledi.

zhao

Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın bireyler üzerindeki kısıtlamalara uyacağını ancak genel bir yasağı reddettiğini söyledi.

Zhao borsanın genel bir yaptırım uygulayacak konumda yer almadığını ifade etti.

BBC Radio 4’e konuşan CZ “Rusya’da uluslararası yaptırımlar listesinde çoğu politikacı olan birkaç yüz kişi var ve biz bunu oldukça sıkı bir şekilde takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Savaşı başlatan Rus politikacılar ile normal insanlar arasında ayrım yapıyoruz. Birçok Rus, savaş yanlısı değil.

Siyasi değiliz, savaşa karşıyız ancak halka yardım etmek için burdayız”

Zhao, Rusya ile bağlantılı olduğu için kaç hesabın dondurulduğunu bilmediğini, ancak Binance’in müşterilerini tanıdığını ve yaptırım uygulanan kişilerin hizmetlerini kullanmasına izin vermeyeceğini vurguladı.

“Dünyada on binlerce borsa var. Birçoğu çok küçük, çoğu daha az güvenli. Birçoğu da daha az uyumlu. Sektöre hakim değiliz. Yaptırım listemi yayınlayabilirim, siz de yayınlayabilirsiniz. Tahmin edin ne oldu? Başka kimse listeyi dikkate almayacak. Bu sadece Rus kullanıcılarının daha küçük platformlara geçmesine neden oluyor

İnsanlar yaptırımdan kaçmak istiyorsa, her zaman birden fazla yöntem vardır. ABD doları kullanarak, nakit kullanarak, elmas kullanarak, altın kullanarak yaptırımlardan kaçınabilirsiniz. Kriptoya özel bir durum olduğunu düşünmüyorum”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner