Yükleniyor...

Binance Coin (BNB) Yükselişini Sürdürüyor

Binance Coin (BNB) bugün Coinmarketcap'in top 10'u içerisinde değeri en çok artan kripto para konumunda.

bnb

Binance Coin (BNB) bugün Coinmarketcap’in top 10’u içerisinde değeri en çok artan kripto para konumunda. İşte Binance Coin’in yükselişini açıklayan bazı sebepler.

Binance, kripto çılgınlığından en çok fayda sağlayan kurumlardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Binance Coin son 24 saat içerisinde %7.1 oranında arttı ve 667 dolar seviyesine ulaşmayı başardı. Ethereum’un (ETH) bir gecede %6.8 oranında artmasının da bunda payı büyük.

Binance Coin’in değerinin bu kadar artması, aslında Binance borsasının ne kadar iyi iş yaptığını da gözler önüne seriyor. Binance , stake ekosistemi olan BSC’ye ev sahipliği yaparken, IEO launchpad ve borsalardan alınan ücretler, CZ için en önemli gelir kaynakları olmaya devam ediyor.

Kripto para piyasaları ne kadar çok etkinliğe tanık olursa Binance de bir o kadar gelir elde ediyor. BNB’nin değeri tüm borsalardaki net ticaret aktivitesi ile ilişkilidir.

Binance (BNB) kullanıcıları işlem ücretlerinden tasarruf etmek için BNB’ye sahipler. Bu nedenle işlem ücretleri için BNB’nin doğrudan satın alınması, BNB fiyat rallisi için güçlü katalizörler olabilir.

Binance, NFT konusunda da önemli adımlar atmaya devam ediyor. Binance dijital koleksiyon sahiplerinin NFT’lerini merkezi olmayan ve sorunsuz bir şekilde basmasına, depolamasına, takas etmesine ve takas etmesine olanak tanıyacak.

Binance yazı kaleme alındığı esnada Coingecko verilerine göre 669.83 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner