Yükleniyor...

Binance, CR7 NFT Koleksiyonunu Çıkarıyor

Kripto para borsası Binance, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo (CR7) ile NFT koleksiyonu çıkaracağını duyurdu.

Binance CR7 NFT Koleksiyonunu Cikariyor 1

Kripto para borsası Binance, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo (CR7) ile NFT koleksiyonu çıkaracağını duyurdu.

Kripto ayı piyasası, tüm projeleri zorlu süreçlerden geçirdi. Piyasadaki azalan likidite ve yatırımcı sayısı, birçok sektörü sarstı. Bu sektörlerden biri olan metaverse, geçen yıla oranla yüzde 80‘in üzerinde bir hacim kaybı yaşadı. Ayrıca popülaritesi günden güne artan NFT, ayı piyasasından etkilenenler arasında yer aldı. Ancak, NFT ürünlerine olan talep günden güne artış gösteriyor. Değiştirilemez sanat eserleri, gelişmeye ve benimsenmeye devam ediyor. Bu anlamda Binance, NFT pazarına odaklanmış durumda.

Binance ve Cristiano Ronaldo İş Birliği

Popüler kripto para borsası Binance, güncel olarak Manchester Unidet forması giyen futbolcu Cristiano Ronaldo (CR7) ile iş birliğini sürdürüyor.

Binance, CR7 ismini verdiği NFT koleksiyonunu yakında çıkaracağını duyurdu. Borsanın kendine ait pazar yerinde sergilenecek olan bu koleksiyon, futbolcunun yer aldığı bir dizi ürünlerden oluşacak.

Küresel anlamda en iyi futbolculardan biri olarak kabul edilen rekortmen Cristiano Ronaldo, bu iş birliği ile NFT alanına girmiş oldu. Futbolcunun koleksiyonu, kendi markası CR7 ismiyle piyasaya çıkacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner