Yükleniyor...

Binance Cybertruck ve 50 Bin Dolarlık TROY Hediye Ediyor!

Binance & TROY, Tesla Cybertruck ve 50 bin dolarlık TROY hediye edecek!

binance

Binance & TROY, Tesla Cybertruck ve 50 bin dolarlık TROY hediye edecek! Binance kripto borsasında TROY’un listelenmesini kutlamak için bir yarışma düzenliyor.

Yaklaşan tatil sezonunu da kutlamak isteyen Binance ve TROY, Tesla Cybertruck Çift Motorlu AWD’nin (50 bin dolar değerinde) en yeni modelini ve toplam 50 bin dolarlık TROY vermeyi taahhüt etti.

Yarışma 23 Aralık’ta başlayacak ve 30 Aralık’a kadar devam edecek. Bu yeniliği kutlamak isteyen Binance ayrıca yeni kayıtlı kullanıcılar için yüzde 10 işlem ücreti indirimi sunacak. Binance’in özel yönlendirme bağlantısını kullanarak Binance’a kaydolan tüm yeni kullanıcılara bu özellik sağlanacak.

Cybertruck İçin Ne Yapmalı?

Binance ve TROY iş birliğinde bir Tesla Cybertruck kazanmak içinse tüm kullanıcılar, TROY ticareti yapacak. TROY’un tüm perlerinde en yüksek takas hacmine ulaşan kişi Tesla’nın bu yenilikçi aracının sahibi olacak. Ödüllendirme için sıralama ise şu şekilde olacak:

Birinci kişi: Tesla Cybertruck Çift Motorlu AWD’nin (50.000 dolar değerinde) en yeni modelini alacak.

İkinci kili: 10 bin dolarlık TROY

Üçüncü kişi: 5 bin dolarlık TROY

4’ten ve 10’a: 20 bin dolar değerindeki TROY’u eşit miktarda alacak.

11’den 20’ye: 15 bin dolar değerindeki TROY’u eşit miktarda alacak.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner