Yükleniyor...

Binance etkisi: Günün zirvesinde Trust Wallet Token (TWT) var!

Binance vadeli işlemlerde listelenen Trust Wallet Token (TWT) bir anda uçuşa geçti.

Trust Wallet Token TWT

Binance vadeli işlemlerde listelenen Trust Wallet Token (TWT) bir anda uçuşa geçti.

Kripto cüzdan platformu Trust Wallet’ın kripto para birimi TWT gün içerisinde yaşadığı yükselişle ön plana çıktı. TWT son 24 saatte yüzde 20’nin üzerinde artış yaşadı.

TWT artışının şiddetlenmesi sabah saatlerinde gelen Binance duyurusuyla tetiklendi. İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası, 3 Kasım tarihinde TWT’yi vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu. Tepki yükselişi ortaya koyan TWT günün en çok yükseleni konumunda.

Trust Wallet Token (TWT) grafik analizi

Binance, kripto cüzdan projesi Trust Wallet Token’ı (TWT) vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu. 50 katı kaldıraçla listelenecek TWT haber etkisiyle günün en çok yükselen kripto parası oldu.

binance

Akşam saatlerinde vadeli işlemlerde alım satıma açılacak TWT geçtiğimiz 24 saati yüzde 21’e yakın yükselişle geçirdi. Binance listelemesi TWT fiyatını 1,20 doların üzerinde tuttu. Ancak haber etkisinin geçmesiyle TWT fiyatının negatif etkilenmesi olasılıklar dahilinde.

TWT

Piyasa değeri 532 milyon dolara yaklaşan TWT, Eylül ayı başından bu yana neredeyse iki katı artış yaşadı. TWT fiyatı Eylül başında 0,7911 dolar seviyesindeyken, gün içerisinde 1,32 dolara iğne attı.

1,15 doların üzerinde kalıcılık sağlayan TWT için yükseliş çanları çalmaya başladı. TWT’nin önünde 1,35 dolarlık keskin bir direnç noktası söz konusu. Piyasanın pozitif kalması ve vadeli işlemler etkisiyle 1,35 doların test edilmesi kolaylaşabilir. TWT’nin bu bölgeyi aşması halinde sıradaki durağı 1,375 dolar olacaktır. Majör direnç noktası olan 1,375 dolar da kırılırsa TWT fiyatı kısa sürede 1,40 dolara ulaşabilir.

Diğer taraftan TWT piyasanın negatife dönmesi ve satış baskısının artması nedeniyle düşüş yaşayabilir. Bu düşüşte öne çıkacak destek noktası 1,235 dolar olacaktır. 1,235 dolar yakın destek noktası olduğu için rahat bir şekilde kırılabilir. Bu bölgenin kaybedilmesi halinde TWT, 1,15 dolardaki majör desteği test edebilir. 1,15 dolar kırılırsa, TWT fiyatı keskin bir şekilde 1,0168 dolara kadar gerileyebilir.

Merkeziyetsiz bir kripto cüzdan hizmeti sunan Trust Wallet, geçmişte Binance’ten yatırım toplamıştı. Trust Wallet şu sıralar piyasa değeri bakımından en iyi 70’inci proje konumunda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner