Yükleniyor...

Binance’in kararı DOGE ve SHIB’i etkileyecek: 23 isim listede

DOGE/BUSD ve SHIB/BUSD, 9 Kasım'da Binance'ten kaldırılacak.

DALL·E 2023 11 02 23.45.41 Photo of a Shiba Inu dog wearing a branded bandana with symbols that represent various cryptocurrencies including Dogecoin sitting in front of a com

DOGE/BUSD ve SHIB/BUSD, 9 Kasım’da Binance’ten kaldırılacak. 23 marjin ticaret çiftinin yer aldığı bu karar sonrası iki popüler memecoin de etki alacak.

23 marj çifti listede

Kripto para borsası Binance, 9 Kasım’da ADA/BUSD, APE/BUSD, AVAX/BUSD, BCH/BUSD, DOT/BUSD, LTC/BUSD, MATIC/BUSD ve daha fazlası dahil olmak üzere 23 marj ticaret çiftini listeden çıkaracağını açıkladı.

Öte yandan piyasa değerine göre en büyük iki memecoin olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), DOGE/BUSD ve SHIB/BUSD’nin listeden kaldırılmasından etkilenecek. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Binance Marjin, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve yukarıda bahsedilen çapraz ve izole marjin çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edecektir. Bu çiftler daha sonra Marjin’den kaldırılacaktır. Kullanıcılar yukarıdaki varlıkları Binance Marjin’de mevcut olan diğer alım satım çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir.”

Borsa bunların hepsinin BUSD alım satım çiftleri olduğunu ve pazar yerinin daha önce 2024’ün başında stabilcoin desteğini keseceğini açıklamıştı. Binance, kullanıcılara BUSD varlıklarını Şubat 2024’ten önce diğer varlıklara dönüştürmelerini tavsiye etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner