Yükleniyor...

Binance, Fan Token’ları Radarına Aldı!

Dünyanın en popüler ve en çok hacme sahip kripto borsası Binance, Fan Token'lara yönelik yeni güncellemelerini duyurdu.

fan token

Dünyanın en popüler ve en çok hacme sahip kripto borsası Binance, Fan Token’lara yönelik yeni güncellemelerini duyurdu.

Binance, Fan Token sahiplerine çeşitli ayrıcalıklar sunmaya başlıyor. Binance, Fan Token sahiplerine çeşitli ödüller sunarak, yatırımcıların spor takımlarıyla olan ilişkisini artırmayı hedefliyor.

Binance, Fan Token’lar ve Yatırımcılar için Güncellemeleri Duyurdu

Binance, Fan Token’lara yönelik yaptığı açıklamalar ile yatırımcıların dikkatini çekti. Fan Token yatırımcılarının gözlerini çevirdiği Binance, yatırımcıların kazandığı puanlar sayesinde, futbol maçlarına bilet alabileceğini, futbolcular ile buluşma fırsatı yakalayabileceğini, sevilen oyuncular ile video çektirilebileceğini belirtti.

Ayrıca Binance, Fan Token yatırımcılarının elde ettiği puanları etkinlik hakları arasında takaslayabileceğini bildirdi. Fan Token yatırımcıları, anketlerde oy kullanarak ve çeşitli görevleri tamamlayarak puanlar toplayabilecek.

Binance’in NFT ve Fon Token biriminin başkanı olan Lisa He, Fan Token’lara yönelik düşüncelerini dile getirdi;

“Fan Token’lar, spor tutkunları için özel imkanlar ve erişimler sunmaya devam ediyor. Spor kulüpleriyle taraftarlar arasında sıkı bir bağ kuran Fan Token’lar, takım ile taraftar arasındaki ilişkiyi giderek artırıyor.”

Fan Token yatırımcıları, Binance tarafından gelen bu haber ile birlikte tekrardan hareketlilik kazanmış durumda. Aynı zamanda taraftar ile takım arasındaki iletişimi artırmayı hedefleyen Binance, Fan Token’lar ile ilgili çalışmalarına devam edeceğini ifadelerine ekledi.

Ayrıca Binance, sosyal medya üzerinden Fan Token’lara yönelik şöyle paylaşımda bulundu;

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner