Yükleniyor...

Binance, FTX’i Tamamen Satın Almayı Amaçlıyor

Binance CEO'su Changpeng Zhao, FTX'i tamamen satın almayı amaçladıklarını söyledi.

binance 2

Binance CEO’su Changpeng Zhao, FTX’i tamamen satın almayı amaçladıklarını söyledi.

CZ, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bu öğleden sonra FTX yardımımızı istedi. Kullanıcıları korumak için, tam olarak FTX.com’u almak ve likidite sıkışıklığını kapatmaya yardımcı olmak amacıyla bağlayıcı olmayan bir LOI imzaladık. Önümüzdeki günlerde tam bir DD gerçekleştireceğiz

Kapsanacak çok şey var ve biraz zaman alacak. Bu oldukça dinamik bir durum ve durumu gerçek zamanlı olarak değerlendiriyoruz. Binance, herhangi bir zamanda anlaşmadan çekilme yetkisine sahiptir. FTT’nin önümüzdeki günlerde işler geliştikçe oldukça oynak olmasını bekliyoruz.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried da, kripto para borsası Binance ile stratejik bir anlaşmaya varıldığını açıkladı.

SBF’nin açıklaması, Binance ile yaşanan krizin ardından geldi.

SBF, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Binance ile FTX.com için stratejik bir anlaşmaya vardık.
Ekiplerimiz, sıkışan para çekme işlemlerini tamamlamak için çalışıyor. Bu, likidite sıkıntılarını ortadan kaldıracaktır. Binance’in yardımını istememizin sebebi bu. Yerine oturması biraz zaman alabilir.
Önemli olan müşterilerin korunmasıdır.
CZ, Binance ve tüm destekçilerimize çok teşekkür ederiz. u, tüm sektöre fayda sağlayan kullanıcı merkezli bir gelişmedir. CZ, küresel kripto ekosistemini inşa etme ve daha özgür bir ekonomik dünya yaratma konusunda inanılmaz bir iş çıkardı ve çıkarmaya devam edecek.
Medyada iki borsamız arasında ihtilaf olduğuna dair söylentiler olduğunu biliyorum, ancak Binance düzenleyicilerle endüstri ilişkilerini geliştirmeye çalışırken daha merkezi olmayan bir küresel ekonomiye bağlı olduklarını defalarca göstermiştir. Emin ellerdeyiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner