Yükleniyor...

Binance Futures Rekor Kırdı!

Binance'in kripto para türev platformu Binance Futures, bireysel yatırımcıların katılımı arttıkça rekor düzeyde ilgi görmeye başladı.

binance

Binance’in kripto para türev platformu Binance Futures, bireysel yatırımcıların katılımı arttıkça rekor düzeyde ilgi görmeye başladı.

Binance Futures, her geçen gün daha fazla bireysel yatırımcının boğa rallisine katılmasıyla beraber popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

Coingecko’nun paylaştığı verilere göre, türev platformundaki açık faiz, bugün 10 milyar doların üzerinde rekor bir yüksekliğe ulaştı ve böylelikle yaklaşık %3900’lük bir büyüme sağlamış oldu.

Açık faizdeki artış veya alınıp satılan türev sözleşmelerinin değerindeki artış, dengeleme pozisyonları ile kapatılmamış, piyasaya artan para girişini yansıtır.

Bazı analistlere göre Binance borsası, bireysel trader’lar ile eş anlamlı bir konumda yer alıyor. Blockchain analitik firması Glassnode’un kurucuları Jan Happel ve Jann Allemann, 26 Şubat tarihli haber bültenlerinde, artan bireysel katılımının kanıtı olarak, ABD merkezli Coinbase borsasına kıyasla Binance’e kaydolma sayısının arttığını belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner