Yükleniyor...

Coinbase’ten 800 Milyon Dolarlık Ethereum (ETH) Çıkışı Gerçekleşti İddiası!

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, geçtiğimiz hafta kripto para borsası Coinbase’ten yaklaşık 800 milyon dolarlık Ethereum (ETH) çekildiğini açıkladı

ETH 1

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, geçtiğimiz hafta kripto para borsası Coinbase’ten yaklaşık 800 milyon dolarlık Ethereum (ETH) çekildiğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ju, yaptığı açıklamada, 800 milyon dolar değerinde 400 bin Ethereum’un, kurumsal talep sebebiyle Coinbase’ten çıkmış olabileceğini öne sürdü.

“Birkaç gün önce Coinbase’ten 400.000 ETH çıkışı gerçekleşti. Tahminime göre kurumlar artık Ethereum satın alıyor.”

Bu yılın başlarında Grayscale, dijital varlıklara yapılan sermaye girişlerinin %93’ünün kurumlar tarafından yapıldığını açıklamıştı. BU dönemde Grayscale Ethereum Trust’a yapılan haftalık ortalama yatırım 26.3 milyon dolardı.

Mart ayının başında, kripto para birimi analiz firması Santiment, büyük yatırımcıların, Etjereum’un %70’ini kontrol etttiğini açıkladı.

Ethereum 2 bin dolar sınırlarında dolaşmayı sürdürürken, balinalar toplam arzın %68.6’sına sahip durumda. Bu, Kasım 2017’den bu yana balinaların sahip olduğu en yüksek yüzde olarak karşımıza çıkıyor.

Dijital varlık yatırım şirketi CoinShares’e göre, Ethereum geçen ay diğer kripto para birimlerine göre en büyük sermaya girişlerinden birisini aldı. Coinshares’in raporuna göre, kurumsal yatırımcılardan Ethereum’a sermaye girişi Mart’ın ilk gününden 25. gününe kadar 130 milyon doları buldu. Tüm kripto para birimleri için yapılan giriş ise 469 milyon dolardı. Ethereum bu sermayenin %28’lik kısmını oluştururken, piyasa değeri itibariyle tüm kripto para birimlerinin yalnızca %12’sini temsil ediyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x