Yükleniyor...

Binance, Genesis Teklifinden Vazgeçti

Kripto şirketi Genesis, hayatta kalmak için varlık arayışında Binance tarafından olumsuz yanıtla karşılaştı.

Binance Genesis Teklifinden Vazgecti

Kripto şirketi Genesis, hayatta kalmak için varlık arayışında Binance tarafından olumsuz yanıtla karşılaştı.

Küresel kripto endüstrisinde çalkantılar devam ediyor. Kurumsal yatırım şirketlerinden, peş peşe iflaslar ve likidite sıkıntıları gelmeye başladı. Özellikle FTX’in çöküşü, ilişkili bir milyon yatırımcıyı da olumsuz etkiledi. Hayatta kalmanın yollarını arayan şirketler, varlık artışı için ek destek aramaya başladı. Bu şirketlerden biri olan Genesis, sallantılı günler geçirmeye devam ediyor. Kripto şirketi, geçtiğimiz günlerde kredi verme platformunun para çekme işlemlerini durdurduğunu bildirmişti. Son gelişmeler olarak, ana şirketin varlık arayışında olduğu bildirildi. İddialar arasında, Binance şirketinin Genesis için teklif vereceği de yer aldı. Ancak, Binance bu tekliften vazgeçti.

Binance ve Genesis Anlaşması Yattı

Genesis, 1 milyar dolarlık acil kredi arayışını sürdürüyor. Şirketten gelen açıklamalara göre, fon desteği sağlanmaması takdirde iflas bildirimi gerçekleştirilecek. Fon desteği sağlayabilecek şirketler arasında Binance de yer aldı. Ancak, son gelişmelere göre borsa şirketi bu tekliften vazgeçti.

Günün erken saatlerinde ortaya çıkan bilgilere göre, Binance tekliften vazgeçti. Nedeni olarak, Genesis’in bazı işlerinin ileride çıkar çatışmalara yol açabileceği gösterildi. Bu nedenle borsa, yatırım yapmak istemedi.

Binance’dan olumsuz yanıt alan Genesis, yapıcı konuşmalar yapmaya ve fon destekçisi aramaya devam ediyor. Ancak şirket, iflas ile karşı karşıya kaldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner