Charles Hoskinson, Snoop Dogg Klibinde Boy Gösterdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Snoop Dogg Klibinde Boy Gösterdi

Cardano Kurucu Ortağı Charles Hoskinson, rapçi Snoop Dogg ve oğlu Cordell Broadus tarafından oluşturulan klipte yer aldı.

Charles Hoskinson Snoop Dogg Klibinde Boy Gosterdi

Cardano Kurucu Ortağı Charles Hoskinson, rapçi Snoop Dogg ve oğlu Cordell Broadus tarafından oluşturulan klipte yer aldı.

Hoskinson, geçtiğimiz Haziran ayında Snoop Dogg’un yeni müzik videosunda yer almayı kabul etti. Champ Medici ayrıca Clay Nation topluluğunun bazı üyelerini kendilerine katılmaya davet etti. Kısa süre önce ortaya çıkan klipte Charles Hoskinson, ikiliye eşlik etti.

Charles Hoskinson, Snoop Dogg Klibinde Oynadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano’daki bir NFT projesi olan Clay Nation, ünlü rapçi Snoop Dogg ve oğlu Cordell Broadus‘un Web3 alanındaki ikinci kişiliği Champ Medici arasındaki bir iş birliği olan “Bron and Bronny” için tam uzunlukta bir müzik videosu yayınladı. Klipte Charles Hoskinson da sözünü tutarak kendini gösterdi.

Clay Nation, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Snoop Dogg ve Champ Medici müzik videosunun yayınlandığını duyurdu.

Video, Input Output CEO’su Charles Hoskinson‘ın Wyoming’de bulunan çiftliğinde çekildi. Cardano’nun kurucu ortağı da Champ Medici ile birlikte arazi tipi bir Sherp aracına binerek ve şampanya içerek videoda yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x