Yükleniyor...

Istanbul Blockchain Week’te W3Expo Rüzgarı Esecek!

Ağustos ayında düzenlenecek Istanbul Blockchain Week'te, ilk yüz yüze Web3 oyun fuarıyla W3Expo rüzgarı esecek.

Istanbul Blockchain Week W3E

Ağustos ayında düzenlenecek Istanbul Blockchain Week‘te, ilk yüz yüze Web3 oyun fuarıyla W3Expo rüzgarı esecek.

Web3 oyun alanının ivme kazandığı ve çeşitli girişiler ile öne çıktığı görülüyor. Popüler Web3 oyun etkinliği W3Expo, 22-23 Ağustos 2023 tarihinde Hilton Bomonti Conference Center & Hotel’de ikinci kez düzenlenecek.

Istanbul Blockchain Week kapsamında IstanBlock ile ortaklaşa gerçekleştirilecek W3Expo, Web3 oyun sektörünün derinliklerine inerek trendlerin öne çıkan vitrinini katılımcılara sunuyor.

Istanbul Blockchain Week’te W3Expo Etkinliği!

Istanbul Blockchain Week, 21-25 Ağustos tarihleri arasında yine İstanbul’un boğaz havasını alacak. Hilton Bomonti Otel‘de gerçekleştirilecek blockchain haftasında, W3Expo tarafından düzenlenecek olan etkinlik dikkat çekiyor.

W3Expo, ikinci yılında Istanbul Blockchain Week ile geri dönüyor. W3Expo 2022, Web3 oyuncularına hitap eden E3/Gamescom tarzı etkinlik olmuştu.

W3E Pazarlama Stratejisti Thang Phan, konuyla ilgili şunları söyledi;

İstanbul Blockchain Haftası ile işbirliği yapmak, W3Expo’nun daha geniş bir kitleyle bağlantı kurması ve Web3 oyunları etrafındaki heyecanı artırması için inanılmaz bir fırsat. Blockchain teknolojisi ve oyun arasındaki bu sinerji geleceğin ta kendisi ve biz de bu geleceğin şekillendirilmesinde önemli bir rol oynamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Web3 PR ve Pazarlama Ajansı EAK Digital tarafından organizasyonu sağlanan W3Expo, Istanbul Blockchain Week ile ortaklaşa ilerleyeceği için potansiyel barındırıyor.

Bu etkinlikte, Web3 oyun geliştiricileri ve oyun influencer’larının karışımını içeren gelişmeler, meraklılara özel bir ortam yaratacak.

Ayrıca W3Expo, ilk LAN Web3 e-spor turnuvası ile bir adım öne çıkıyor. Bu etkinlikte, profesyonel takımlarla özel W3E Championship LAN gerçekleştirilmişti.

W3E Ekip Lideri Damian Bartlett, şunları söyledi;

W3Expo’yu ikinci yıl için geri getirmekten ne kadar heyecan duyduğumuzu ifade edemem. Sihrin gerçekleştiği yer burası – dünyanın dört bir yanından oyuncuların, geliştiricilerin ve yenilikçilerin Web3 oyunlarının geleceğini kutlamak ve şekillendirmek için bir araya geldiği yer. Unutulmaz bir deneyime hazır olun, çünkü bu yılki fuar muhteşemden başka bir şey olmayacak!

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner