Yükleniyor...

Ava Labs, Arcade3 Programını Başlatıyor

Ava Labs, oyun firmalarının Web3'e girişini kolaylaştırmak için Arcade3 programını başlatıyor.

Ava Labs Web3 Oyununu Piyasaya Surmeye Hazirlaniyor

Ava Labs, oyun firmalarının Web3’e girişini kolaylaştırmak için Arcade3 programını başlatıyor.

Ava Labs, Avalanche Arcad3 programını başlatarak geleneksel oyun stüdyolarını Web3’e girmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Bu program, geleneksel oyun geliştiricilerini kripto firmalarıyla buluşturmayı amaçlıyor.

Ava Labs, Oyun Firmalarını Web3’e Taşımayı Hedefliyor

Avalanche Arcad3, Web2 oyun yapımcılarını mevcut e-spor organizasyonları, blockchain oyun loncaları ve Avalanche üzerine kurulu Web3 oyun stüdyolarıyla bağlantı kurmayı vaat ediyor. Program, yasal uyumluluk, NFT’ler, ödül havuzları, e-spor pazarlaması ve oyun içi token’ların Blockchain üzerinde nasıl uygulanabileceği gibi konularda stratejiler sunacak. Web2 iş ortakları ayrıca kripto oyunlarına nasıl daha geniş bir şekilde girebileceklerini ve Web3 entegrasyonlarına karşı temkinli olan oyunculara nasıl pazarlayacaklarını öğrenebilecekler.

Ava labs avalanche

Avalanche Arcad3’e Japon Metaverse ve eğlence firmaları Gree ve Gumi’nin katıldığı da duyurdu. Bu program, deneyimli Web3 firmalarıyla işbirliği yaparak Blockchain oyunlarının potansiyelini keşfetmek isteyen stüdyolar ve oyun geliştiricilerine mentorluk ve destek sağlamayı amaçlıyor.

Avalanche Arcad3’ün katılımcıları arasında Shrapnel, DeFi Kingdoms, Gunz, TSM’den Blitz oyun platformu gibi oyunlar ve 2dao3, Republic Crypto ve Avalaunch gibi şirketler yer alıyor.

Gree’nin yöneticilerinden Eiji Araki, Ava Labs’ın Arcad3 programının bir parçası olmaktan heyecan duyduklarını belirtti. Araki, Gree’nin Web3 oyunlarına odaklandığını ve Ava Labs gibi deneyimli bir Web3 ortağıyla işbirliği yapmanın önemli olduğunu ifade etti. Gree’nin ilk Web3 oyunu olan Project Incursion hakkında henüz ayrıntılar açıklanmadı.

Avalanche Arcad3 programı, geleneksel oyun stüdyolarının Web3 oyun alanına geçiş yapmalarına ve bu yeni teknoloji ve trendleri keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner