Yükleniyor...

Ava Labs, Crypto Leaks İddialarını Reddetti

Ava Labs, Crypto Leaks'in geçtiğimiz günlerde yayınladığı haberdeki iddiaları komplo teorisi olarak değerlendirdi ve iddiaları reddetti.

Ava Labs Crypto Leaks Iddialarini Reddetti

Ava Labs, Crypto Leaks‘in geçtiğimiz günlerde yayınladığı haberdeki iddiaları komplo teorisi olarak değerlendirdi ve iddiaları reddetti.

Crypto Leaks yaptığı bir haberde, Ava Labs’i Roche Freedman‘a rakiplere karşı dava açması ve Amerika düzenleyicilerinin dikkatini dağıtması için ödeme yaptığı iddialarını reddetti.

Ava Labs CEO’su Crypto Leaks İddialarını Değerlendirdi

Crypto Leaks‘in yaptığı bir haberde, Ava Labs’in rakiplerine dava açarak oyaladığını ve Amerika düzenleyicilerini kandırmaya çalıştığını iddia etti. Konuya ilişkin Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer de Twitter’dan açıklamada bulundu.

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer ise yaptığı açıklamalarda bunun bir komplo teorisi olduğunu, iddia edildiği gibi yasa ve etik dışı davranışlarda bulunmadıklarını söyledi.

Crypto Leaks, hukuk şirketi Roche Freedman’dan Amerikalı avukat Kyle Roche‘un, Ava Labs’ın CEO’su Emin Gün Sirer ve şirket COO’su Kevin Sekniqi ile olan ortaklığını ve ilişkisini kanıtladığı iddia edilen bir dizi video da yayınladı.

Crypto Leaks, Roche Freedman ve Kyle Roche’un AVAX tokenleri ve Ava Labs hissesi karşılığında Ava Labs’a yasal hizmetler sağlamak için bir anlaşma yaptığını, ayrıca rakipleri bozmak ve Security Exchange gibi düzenleyicileri (SEC ve CFTC) yanlış yönlendirmek için davayı bir araç olarak kullanacaklarını iddia etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner