Yükleniyor...
Sponsored

Charles Hoskinson, Cardano Hakkında FUD Yapıldığını Söylüyor

Charles Hoskinson, Cardano test ağı hakkında yapılan yorumları "FUD" olarak nitelendirdi.

charles hoskinson

Charles Hoskinson, Cardano test ağı hakkında yapılan yorumları “FUD” olarak nitelendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hoskinson, Cardano test ağının “felaket bir biçimde bozulduğu” söylentilerine ilişkin açıklama yapmak adına Twitter’a gitti.

Charles Hoskinson, Influencer’ları Hedef Aldı

Cardano kurucusu, test ağıyla ilgili bilgilerin, sosyal medya fenomenleri tarafından geniş kitlelere yayıldığını ifade etti.

Hoskinson, 600.000 takipçisi bulunan bir TikTok fenomenini örnek gösterdi. Bu kişi çektiği videoda, Cardano blokzincirine olan güvenini kaybettiğini dile getirirken, zincirin gösterecek bir şeyi olmadığını iddia etti.

Bu kişi aynı zamanda Cardano ekibinin harika bir vizyona sahip olduğunu söylese de hiçbir şey inşa etmedikleri konusunda yakındı.

Influencer son olarak Solana’nın “Cardano’nun şimdiye kadar çok daha işlevsel bir blokzinciri ve çok daha işlevsel bir platform” olduğunu iddia etti.

Hoskinson, Influencer’ların geniş kitlelere oldukça sığ bilgiler yaydığını iddia etti. Ona göre bu kişiler kendi kafalarında felakete sürüklenen bir “hayalet zincir” yaratmış durumdalar.

Hoskinson, Cardano ağının bu yıl elde ettiği başarıları da vurguladı.

Cardano geliştiricilerinden Adam Dean, on gün önce yaptığı açıklamada Vasil node’u 1.35.2’de bir hata tespit edildiğini açıklamış ve bunun ardından Cardano topluluğunda ağın geleceğine dair büyük tartışmalar yaşanmıştı.

Hoskinson, bir hafta önce konuyla ilgili olarak Cardano ağının her zamankinden daha güçlü olduğunu söyleyerek topluluğa güvence verdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x