Yükleniyor...

Davos 2023: Ava Labs CEO’sundan DeFi Açıklamaları

Avalanche'ın (AVAX) ana şirketi Ava Labs'ın CEO'su Emin Gün Sirer, Davos 2023'te DeFi ve TradFi'ye yönelik açıklamalarda bulundu.

Davos 2023 Ava Labs CEOsundan DeFi Aciklamalari

Avalanche’ın (AVAX) ana şirketi Ava Labs‘ın CEO’su Emin Gün Sirer, Davos 2023‘te DeFi ve TradFi‘ye yönelik açıklamalarda bulundu.

Davos 2023, küresel ekonominin ve blockchain teknolojisinin öncü isimleriyle yoğun bir şekilde devam ediyor. 20 Ocak tarihine kadar sürecek olan forum, 2.700‘den fazla katılımcıyı bir araya getiriyor. Ava Labs CEO’su ve kurucu ortağı Emin Gün Sirer, İsviçre‘nin Davos kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Formu‘nda DeFi ve TradFi‘ye yönelik açıklamalarda bulundu. Sirer, çatışma ortamından ziyade birlikte çalışma ortamına geçilmesi gerektiğini belirtti.

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer, DeFi ve TradFi Hakkında Konuştu

Ava Labs‘ın kurucu ortağı ve CEO’su Emin Gün Sirer, Davos 2023‘e katıldı. Burada Cointelegraph ile röportaj yapan Sirer, DeFi sektörünün TradFi ekosistemlerindeki rolüne ve yararlarına değindi.

Sirer, DeFi ve TradFi sektörlerinin birbirlerine bağlı olduğunu ve çatışma ortamının oluşmasının anlamsız olduğunu belirtti. Ava Labs‘ın CEO’su, DeFi‘nin amacının TradFi ile çatışmaktan ziyade onu tamamlamak olduğunu açıkladı.

Sirer, özellikle finansal hizmetlere ve platformlara demokratikleştirilmiş erişim söz konusu olduğunda, DeFi sektörünün TradFi‘nin sunamadığı hizmetleri insanlara ulaştırdığını söyledi.

İki sektörün bir araya geleceğine inanan Sirer, şunları söyledi;

“Kariyerimizi blockchain alanındaki bilimsel gelişime adayan birçoğumuz var. Yönetişim sorunlarını, alanın karşılaştığı uyumluluk sorunlarını çözmek için ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek amacıyla gerekli tüm adımları üstlendik.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner