Yükleniyor...

Web3 Ödeme Girişimi Transak, 20 Milyon Dolar Topladı

Web3 için ödeme servisleri sunan girişim Transak, katıldığı fon turundan 20 milyon dolar yatırım alarak çıktı.

fon

Web3 için ödeme servisleri sunan girişim Transak, katıldığı fon turundan 20 milyon dolar yatırım alarak çıktı.

Transak’ın elde ettiği yatırım, Web3 oyunları, finansal uygulamalar ve genel olarak Web3 projeleriyle etkileşimi kolaylaştırmak için onboarding çözümlerinin oluşturulmasına yardımcı olacak.

Transak, Yatırım Turundan 20 Milyon Dolar Toplayarak Ayrıldı

Transak, kullanıcıların kripto varlıklarını Web2 kullanıcıları için daha kullanıcı dostu bir şekilde alıp satmalarını sağlamak için ödeme ve katılım altyapısını sunuyor.

Transak, KYC gereksinimleri, risk izleme ve uyumluluk, ödeme yöntemleri ve müşteri desteği gibi konuları yöneterek kullanıcıların Web3 platformlarında daha sorunsuz bir deneyim yaşamalarını hedefliyor.

Transak Fundraise Announcement Banner 1

Şirketin ürün paketi, giriş ve çıkış rampalarını sağlayarak itibari parayı kriptoya ve kriptodan itibari paraya dönüştürmeyi mümkün kılıyor. Ayrıca, Transak One adlı bir çözümle itibari paradan akıllı sözleşmelere geçişi kolaylaştırıyor ve NFT kontrolünü de destekliyor.

Transak, 150’den fazla ülkeden 75’in üzerinde Blockchain’de 160’tan fazla kripto para birimine erişimi destekliyor. Şirketin çözümlerini kullanan müşteriler arasında MetaMask ve Coinbase Wallet gibi kripto cüzdanları ile Aave gibi açık kaynaklı likidite protokolleri bulunuyor. Transak, Birleşik Krallık Finansal Yürütme Otoritesi’ne (FCA) kayıtlı bir kripto varlık firmasıdır ve Polonya’da bir sanal varlık hizmet sağlayıcısı (VASP) olarak tanınmaktadır. Şirket, Orta Doğu, Asya-Pasifik ve diğer bölgelerde de lisanslar almayı ve varlığını sürdürmeyi planlamaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner