Coinbase CEO'su, Kripto Düzenlemelerini Eleştirdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Coinbase CEO’su, Kripto Düzenlemelerini Eleştirdi

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, Çin gibi ülkelerin ABD'deki kısıtlayıcı kripto politikalarından fayda sağlayabileceği konusuna dikkat çekti.

brain armstrong

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Çin gibi ülkelerin ABD’deki kısıtlayıcı kripto politikalarından fayda sağlayabileceği konusuna dikkat çekti.

Brian Armstrong, ABD’nin kripto endüstrisine karşı düzenleyici tavrının başarısız olduğunu belirterek bu durumu eleştirdi. Armstrong, MarketWatch için yazdığı bir yazıda, kripto piyasalarındaki karmaşıklığa dikkat çekti. Armstrong’a göre, ABD‘li politika düzenleyiciler, piyasayı bu yüzden istikrarsız bir varlık sınıfı olarak değerlendirebilir. Artan düzenleyici baskılar, kripto borsalarının, borsa sahiplerinin ve diğer yetkili isimlerin sık sık yorumlar yapmasında etkili oluyor.

Brian Armstrong, Kripto Endüstrisinin Potansiyellerine Değindi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase’in tepe ismi Brian Armstrong, politika yapıcıları, kripto para piyasasının aslında bireysel işlemlerden çok daha fazlası olduğunu görmeye çağırdı. Sektörün, devrim yaratabilecek dönüştürücü bir teknolojiyi temsil ettiğini sözlerine ekledi. Aynı zamanda Armstrong şu örneği de verdi:

Kripto, daha hızlı, daha ucuz, daha özel ve erişilebilir bir platform sunarak, finansı ve tedarik zincirlerinden sosyal medyaya kadar birçok sektörü modernize etme potansiyeline sahip.

Kripto endüstrisinin imkanlarından ve potansiyellerinden bahseden Armstrong, insanların bu konuyu tamamen bireysele indirgemesine de tepki gösterdi.

Ek olarak, Coinbase tarafının düzenleyicilerle başı dertte olması, Armstrong’un sözlerini daha sert bir şekilde belirtmesine yol açtı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x