Yükleniyor...

Binance US, Polygon Üzerinde Web3 Alan Adı Sunacak

Binance'in ABD kolu, yeni bir açıklamasında Polygon üzerinde Web3 alan adları sunacağını açıkladı.

binance

Binance’in ABD kolu, yeni bir açıklamasında Polygon üzerinde Web3 alan adları sunacağını açıkladı.

Binance US, müşterilerine özel BinanceUS alan adları sunmak için Unstoppable Domains ile ortaklık kurdu. Bu hamle kripto topluluğunda oldukça ilgi topladı.

Binance US, Kullanıcılarına Özel Polygon’da Alan Adı Sunacak

Web3 ekosisteminin her gün genişlemesi kripto sektöründeki oyuncuların da bu alanda aksiyon almasına neden oldu. Son gelişmelerden biri olarak dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in ABD kolu bir duyuru yaptı. Binance US, kullanıcılarına Polygon Blockchain’i üzerinde özel Web3 alan adları sunacağını açıkladı.

polygon

Binance US kullanıcılarına alan adı sunmak için Web3 alan adı sağlayıcısı Unstoppable Domains ile ortaklık kurdu.

Unstoppable Domains yaptığı açıklamada, .BinanceUS alan adlarının önümüzdeki haftalarda yalnızca borsa uygulaması aracılığıyla kullanıma sunulacağını söyledi. Unstoppable Domains, ilk kez BinanceUS müşterileri için 14.BinanceUS veya 23.BinanceUS gibi iki haneli alan adları da sunacak.

Unstoppable Domains’in işletme müdürü ve iş geliştirme başkanı Sandy Carter konuya dair şu açıklamalarda bulundu:

 “İnsanlar .BinanceUS bekleme listesine hemen kaydolabilir. Kullanıcıların alan adlarını önümüzdeki haftalarda kullanıma sunmaya başlamayı hedefliyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner