Yükleniyor...

Binance US, Voyager Anlaşmasını Feshetti

Binance'in ABD kolu, Voyager anlaşmasını bozdu.

binaryx binance turkiye

Binance’in ABD kolu, Voyager anlaşmasını bozdu.

Binance’in ABD kolu Binance.US, Voyager ile olan anlaşmasını feshetti. Bununla birlikte Voyager Digital, müşterilerine nakit ödeme yapmak zorunda.

Binance.US ile Voyager Anlaşması Sonuçlandı

Binance.US‘in Voyager ile süregelen pazarlığı sonuçlandı. İflas etmiş kuruluşun varlıklarını almak isteyen Binance.US anlaşmayı feshetti. İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Twitter’da yaptığı açıklamada, Binance.US’in Voyager Digital‘den varlık satın alma anlaşmasını feshettiği bildirildi.

voyager 2

Binance.US’in varlıkları satın alma planı geçen ay iflas mahkemesinde onaylanmıştı. Bununla birlikte alım süreci hükümetin incelemesine tabi tutuldu. İflas etmiş kripto kredi kuruluşu yaptığı açıklamada, Binance.US’ın Voyager Digital’in varlıklarını satın alma anlaşmasını iptal ettiğini söyledi. 

Bunun yerine Voyager Digital, mahkeme onaylı yeniden yapılandırma planına yazılan bir geçişin parçası olarak kendi platformunu kullanan müşterilere nakit ve kripto para dağıtacak. 

Binance.US’a satış geçen ay bir iflas mahkemesi yargıcı tarafından onaylandı. Müşteriler teklif kapsamında varlıklarında yüzde 73’lük bir iyileşme görecekti. 

Voyager müşterilerinin Binance.US müşterisi olmasına izin verecek olan plan, önemli hükümet incelemeleriyle karşı karşıya kaldı. Hatta satış süreci, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), personelin Binance.US’ın ABD’de kayıtsız bir menkul kıymetler borsası işlettiğine inandığını açıklamasına neden oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner