Yükleniyor...

Kongre Eski Üyelerinden Bitcoin Adımı

İki eski kongre üyesi, Bitcoin'in faydalarını artırmayı hedefleyen bir programa öncülük etmek için Washington'a geri dönüyor.

abd kongresi

İki eski kongre üyesi, Bitcoin‘in faydalarını artırmayı hedefleyen bir programa öncülük etmek için Washington’a geri dönüyor. 

ABD’de iki kongre üyesi Bitcoin’in faydalarından bahsetmek adına geri dönüyor. Eski Temsilciler Tim Ryan ve aynı zamanda eski bir kongre üyesi olan Büyüme Kulübü Başkanı David McIntosh, halkı ve politika yapıcıları bilgilendirecek.

ABD’de İki Eski Kongre Üyesi Bitcoin Hakkında Bilgilendirme Yapacak

Eski Temsilcilerden Tim Ryan ve aynı zamanda eski bir kongre üyesi olan Büyüme Kulübü Başkanı David McIntosh, politika yapıcıları ve halkı Bitcoin‘in faydaları konusunda eğitmeyi amaçlayan bir programa başkanlık edecek. 

Bitcoin Politika Enstitüsü, Çarşamba günü Washington DC’de bir konferansta yeni projeleri olan BPI Action’ı açıklayacak.

bitcoin 7 şubat

Eski iki temsilci, politika yapıcıları ve halkı Bitcoin ve diğer dijital yeniliklerin ekonomik ve sosyal faydaları hakkında eğitmeyi amaçlayan Bitcoin Policy Institute’a bağlı bir çaba olan BPI Action’a başkanlık edecek.

BPI Action, 107 üyesi yeni imzalanan Blockchain Association ve DeFi Education Fund dahil olmak üzere halihazırda Washington’da bulunan diğer kripto gruplarına katılacak. Bitcoin Policy Institute, Bitcoin ve diğer “gelişmekte olan parasal ağlar” hakkında akademik araştırmaları desteklemeyi hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner