Yükleniyor...

Coinbase CEO’su Gary Gensler’ın Kripto Yorumlarını Paylaştı

Coinbase'in CEO'su Brian Armstrong, Gary Gensler'ın 2018'deki kripto paralar hakkındaki yorumlarını paylaştı.

Brian Armstrong 1

Coinbase‘in CEO’su Brian Armstrong, Gary Gensler’ın 2018’deki kripto paralar hakkındaki yorumlarını paylaştı.

Brian Armstrong, SEC başkanı Gary Gensler’ın 2018 yılındaki kripto para yorumlarını yayınladı. SEC başkanı bu videolarda kripto paraların dörtte üçünün menkul kıymet dışı olarak değerlendiriyor.

Brian Armstrong, SEC Başkanı Gary Gensler’ın Eski Açıklamalarını Yorumladı

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, SEC Başkanı Gary Gensler‘ın kripto piyasasının dörtte üçünü menkul kıymet dışı olarak nitelendirdiği 2018 videosunu paylaştı.

gary gensler

Gensler’in Massachusetts Institute of Technology’de kripto para birimleri üzerine ders verdiği bir başka eski video, bu hafta oldukça dikkat çekti. 42 saniyelik videoda SEC başkanı Gensler, kripto piyasasının geniş bir bölümünün menkul kıymetler değil emtia olduğunu söylüyordu.

Gensler videoda şu ifadeleri kullanıyordu:

“ABD’de ve diğer birçok yargı alanında, pazarın dörtte üçünün ICO olmadığını veya menkul kıymetler olarak adlandırılabilecek şeyler olmadığını zaten biliyoruz. Piyasanın dörtte üçü menkul kıymet dışı. Bu sadece bir meta, bir nakit kripto.”

Gensler‘ın ekibi son dönemdeki bazı davalarda kripto paraları menkul kıymet olarak adlandırdı. Bununla birlikte Armstrong tek kelimelik bir Tweet attı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner