Yükleniyor...

Binance, Liquid Staking Token’ını Tanıttı

Ethereum'un son ağ yükseltmesinin ardından Binance, liquid stakin token'ını tanıttı.

binance

Ethereum’un son ağ yükseltmesinin ardından Binance, liquid stakin token’ını tanıttı.

En büyük kripto para borsası olan Binance, Ethereum’un Shapella’sının ardından büyüyen pazara adım atıyor. Borsa, liquid staking token’ını piyasaya sürdü.

Binance’ten Yeni Hamle

Etherum‘un yakın zamanda başarılı şekilde gerçekleştirdiği ağ yükseltmesi Shapella’nın ardından Binance de büyüyen bu sektöre adım attı. Borsa liquid staking token’ını piyasaya sürdü. Binance, Ethereum’un Shapella’sının yakın zamanda gerçekleşmesinin ardından Ethereum staking hizmeti için yeni bir likit staking token’ı piyasaya sürdü.

Wrapped Beacon ETH (WBETH) adı verilen yeni liquid staking token’ı, Binance kullanıcılarının Ethereum stake ödülleri kazanmaya devam ederken borsa dışındaki merkeziyetsiz finans protokollerine (DeFi) katılmalarına olanak tanıyacak.

binance

Perşembe gününden itibaren kullanıcılar Beacon ETH (BETH) token’lerini’larını borsanın Ethereum stake sayfasında WBETH’e dönüştürebilecek. Bununla birlikte WBETH’i herhangi bir paketleme ve paket açma ücreti ödemeden tekrar BETH token’larına dönüştürebilecek.

Duyuruda Binance, ilk dönüşüm oranının 1:1 olduğunu, ancak WBETH’in değerinin Ethereum staking’deki günlük APR’ye bağlı olarak zaman içinde değişebileceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner