Yükleniyor...

Bitget, Kripto Hizmetlerini Genişletiyor

Kripto para borsası Bitget, küresel genişleme ve büyüme düşüncesiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında Seyşeller'e kayıt oldu.

Bitget Kripto Hizmetlerini Genisletiyor

Kripto para borsası Bitget, küresel genişleme ve büyüme düşüncesiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında Seyşeller’e kayıt oldu.

Kripto ayı piyasasının etkileri sarsıcı bir şekilde sürerken, kripto para borsaları da yoğun mesai harcıyor. Borsalar, ayı piyasasının etkilerini en aza indirmek ve ayakta kalabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca dijital şirketler, boğa döngüsüne de hazırlık yapmaya başladı. Birçok şirket çalışan çıkarmaya ve küçülmeye giderken, bazı şirketler aksine büyüme ve genişleme çalışmalarına hız verdi. Bu borsalardan birisi olan Bitget, genişleme ve büyüme düşüncesiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Bitget, Seyşeller’e Kayıt Oldu

Singapur merkezli kripto borsası Bitget, hizmetlerini genişletmek ve büyütmek amacıyla Seyşeller’e kayıt oldu.

Geçtiğimiz haftalarda borsa, Brezilya’da faaliyetlerine başladığını ve kullanıcılarına Brezilya para birimiyle kripto hizmeti vereceğini bildirdi.

Bu yılın başlarında da borsa, iş gücünü yıl sonuna kadar 1.000 kişiye çıkarmak istediğini aktardı. Borsa, hedefini güncelledi ve bu sayıyı 1.200 olarak açıkladı. Popüler borsanın, mevcut çalışan sayısı 800 olarak biliniyor.

Şirketin genel müdürü Gracy Chen, “Seyşeller’deki kayıt, Bitget için yapıcı bir ortam sunarak ortaklarla işbirliklerinin kilidini açmamızı ve bankacılık ilişkilerimizi güçlendirmemizi sağlıyor” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner